Abdullah Mucib Avcı vs Okan Buruk: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2014. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Abdullah Mucib Avcı. Uit de seizoenen 2015, 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Okan Buruk.
Resultaten naast elkaar
| Abdullah Mucib Avcı | Okan Buruk | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 195 | Wedstrijden | 290 |
| 103 | Gewonnen | 165 |
| 53 | Gelijk | 58 |
| 39 | Verloren | 67 |
| 53% | Winstpercentage | 57% |
| 20% | Verliespercentage | 23% |
| 1.86 | Punten per wedstrijd | 1.91 |
| Goals | ||
| 1.67 | Goals voor per wedstrijd | 1.98 |
| 1.04 | Goals tegen per wedstrijd | 1.27 |
| 0.63 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.71 |
| 34% | Clean sheets (%) | 30% |
| 18% | Niet gescoord (%) | 14% |
| 55% | Beide teams scoorden | 59% |
| 50% | Meer dan 2,5 goals | 63% |
| Thuis en uit | ||
| 2.05 | Punten per thuiswedstrijd | 1.98 |
| 1.64 | Punten per uitwedstrijd | 1.82 |
| 60% | Thuis gewonnen (%) | 59% |
| 45% | Uit gewonnen (%) | 54% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 13 |
| 17 | Langste reeks zonder nederlaag | 26 |
Abdullah Mucib Avcı tegen Okan Buruk
De ploegen van Abdullah Mucib Avcı en Okan Buruk speelden 7 keer tegen elkaar: 5 zeges voor Abdullah Mucib Avcı, 1 keer gelijk en 1 zeges voor Okan Buruk. De ploeg van Abdullah Mucib Avcı scoorde 16 keer, die van Okan Buruk 11 keer.
Alle duels tussen Trabzonspor en Galatasaray · Alle duels tussen Istanbul Basaksehir en Rizespor · Alle duels tussen Istanbul Basaksehir en Akhisar Belediye
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Istanbul Basaksehir2014 - 2018
|
142 | 76-42-24 | 1.90 |
Trabzonspor2022 - 2024
|
51 | 27-10-14 | 1.78 |
Bandırmaspor2015
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Amed2015
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Galatasaray2022 - 2026
|
181 | 123-27-31 | 2.19 |
Akhisar Belediye2016 - 2017
|
39 | 13-10-16 | 1.26 |
Rizespor2018
|
31 | 11-12-8 | 1.45 |
Goztepe2016
|
30 | 14-7-9 | 1.63 |
Gaziantepspor2014
|
8 | 4-2-2 | 1.75 |
Ajax2025
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Abdullah Mucib Avcı | Okan Buruk | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Süper Lig | 131 | 59% | 2.00 | 164 | 64% | 2.12 |
| Beker van Turkije | 37 | 54% | 1.89 | 41 | 61% | 1.98 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 6 | 17% | 1.00 | 25 | 44% | 1.52 |
| UEFA Europa League | 14 | 21% | 1.00 | 10 | 40% | 1.60 |
| UEFA Champions League | 3 | 33% | 1.67 | 21 | 33% | 1.19 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Abdullah Mucib Avcı | Okan Buruk | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 | - | - | - |
|
14 | 43% | 1.50 | |
| 2025 | - | - | - |
|
47 | 68% | 2.19 | |
| 2024 |
|
6 | 33% | 1.50 |
|
52 | 67% | 2.19 |
| 2023 |
|
36 | 61% | 1.94 |
|
59 | 75% | 2.36 |
| 2022 |
|
9 | 33% | 1.33 |
|
10 | 60% | 1.90 |
| 2018 |
|
39 | 51% | 1.85 |
|
31 | 35% | 1.45 |
| 2017 |
|
45 | 58% | 1.96 |
|
38 | 34% | 1.29 |
| 2016 |
|
43 | 53% | 1.95 |
|
31 | 45% | 1.58 |
| 2015 |
|
8 | 38% | 1.38 | - | - | - | |
| 2014 |
|
9 | 44% | 1.78 |
|
8 | 50% | 1.75 |
Abdullah Mucib Avcı vs Okan Buruk in cijfers
Sinds het seizoen 2014 leidde Abdullah Mucib Avcı 195 wedstrijden die we bijhouden: 103 zeges, 53 gelijke spelen en 39 nederlagen, goed voor 1.86 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2014 leidde Okan Buruk 290 wedstrijden die we bijhouden: 165 zeges, 58 gelijke spelen en 67 nederlagen, goed voor 1.91 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Abdullah Mucib Avcı, alles over Okan Buruk, vergelijk andere trainers.





