Abdullah Mucib Avcı vs Igor Tudor: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Abdullah Mucib Avcı sinds het seizoen 2014, van Igor Tudor sinds het seizoen 2015. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we van geen van beide trainers wedstrijden.
Resultaten naast elkaar
| Abdullah Mucib Avcı | Igor Tudor | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 195 | Wedstrijden | 109 |
| 103 | Gewonnen | 55 |
| 53 | Gelijk | 24 |
| 39 | Verloren | 30 |
| 53% | Winstpercentage | 50% |
| 20% | Verliespercentage | 28% |
| 1.86 | Punten per wedstrijd | 1.73 |
| Goals | ||
| 1.67 | Goals voor per wedstrijd | 1.62 |
| 1.04 | Goals tegen per wedstrijd | 1.23 |
| 0.63 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.39 |
| 34% | Clean sheets (%) | 30% |
| 18% | Niet gescoord (%) | 24% |
| 55% | Beide teams scoorden | 51% |
| 50% | Meer dan 2,5 goals | 49% |
| Thuis en uit | ||
| 2.05 | Punten per thuiswedstrijd | 2.25 |
| 1.64 | Punten per uitwedstrijd | 1.17 |
| 60% | Thuis gewonnen (%) | 68% |
| 45% | Uit gewonnen (%) | 31% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 5 |
| 17 | Langste reeks zonder nederlaag | 20 |
Abdullah Mucib Avcı tegen Igor Tudor
De ploegen van Abdullah Mucib Avcı en Igor Tudor speelden 3 keer tegen elkaar: 3 zeges voor Abdullah Mucib Avcı, 0 keer gelijk en 0 zeges voor Igor Tudor. De ploeg van Abdullah Mucib Avcı scoorde 11 keer, die van Igor Tudor 1 keer.
Alle duels tussen Istanbul Basaksehir en Galatasaray · Alle duels tussen Istanbul Basaksehir en Kardemir Karabukspor
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Istanbul Basaksehir2014 - 2018
|
142 | 76-42-24 | 1.90 |
Trabzonspor2022 - 2024
|
51 | 27-10-14 | 1.78 |
Bandırmaspor2015
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Amed2015
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Galatasaray2016 - 2017
|
30 | 17-3-10 | 1.80 |
Juventus2024 - 2025
|
24 | 12-6-6 | 1.75 |
Kardemir Karabukspor2016
|
19 | 7-3-9 | 1.26 |
Udinese2017 - 2018
|
14 | 6-4-4 | 1.57 |
Lazio2023 - 2024
|
11 | 7-4-0 | 2.27 |
PAOK2015
|
7 | 3-3-1 | 1.71 |
Marseille2022
|
4 | 3-1-0 | 2.50 |
In dezelfde competities
| Competitie | Abdullah Mucib Avcı | Igor Tudor | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Süper Lig | 131 | 59% | 2.00 | 47 | 51% | 1.66 |
| Beker van Turkije | 37 | 54% | 1.89 | 1 | 0% | 0.00 |
| UEFA Europa League | 14 | 21% | 1.00 | 1 | 0% | 0.00 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 6 | 17% | 1.00 | 2 | 50% | 2.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Abdullah Mucib Avcı | Igor Tudor | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2025 | - | - | - |
|
19 | 47% | 1.68 | |
| 2024 |
|
6 | 33% | 1.50 |
|
7 | 57% | 2.00 |
| 2023 |
|
36 | 61% | 1.94 |
|
9 | 67% | 2.33 |
| 2022 |
|
9 | 33% | 1.33 |
|
4 | 75% | 2.50 |
| 2018 |
|
39 | 51% | 1.85 |
|
10 | 40% | 1.50 |
| 2017 |
|
45 | 58% | 1.96 |
|
20 | 55% | 1.80 |
| 2016 |
|
43 | 53% | 1.95 |
|
33 | 45% | 1.48 |
| 2015 |
|
8 | 38% | 1.38 |
|
7 | 43% | 1.71 |
| 2014 |
|
9 | 44% | 1.78 | - | - | - | |
Abdullah Mucib Avcı vs Igor Tudor in cijfers
Sinds het seizoen 2014 leidde Abdullah Mucib Avcı 195 wedstrijden die we bijhouden: 103 zeges, 53 gelijke spelen en 39 nederlagen, goed voor 1.86 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2015 leidde Igor Tudor 109 wedstrijden die we bijhouden: 55 zeges, 24 gelijke spelen en 30 nederlagen, goed voor 1.73 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Abdullah Mucib Avcı, alles over Igor Tudor, vergelijk andere trainers.







