Abdullah Mucib Avcı vs Hikmet Karaman: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Abdullah Mucib Avcı sinds het seizoen 2014, van Hikmet Karaman sinds het seizoen 2015. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Abdullah Mucib Avcı. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2025 hebben we geen wedstrijden van Hikmet Karaman.
Resultaten naast elkaar
| Abdullah Mucib Avcı | Hikmet Karaman | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 195 | Wedstrijden | 119 |
| 103 | Gewonnen | 48 |
| 53 | Gelijk | 26 |
| 39 | Verloren | 45 |
| 53% | Winstpercentage | 40% |
| 20% | Verliespercentage | 38% |
| 1.86 | Punten per wedstrijd | 1.43 |
| Goals | ||
| 1.67 | Goals voor per wedstrijd | 1.58 |
| 1.04 | Goals tegen per wedstrijd | 1.45 |
| 0.63 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.13 |
| 34% | Clean sheets (%) | 27% |
| 18% | Niet gescoord (%) | 20% |
| 55% | Beide teams scoorden | 58% |
| 50% | Meer dan 2,5 goals | 58% |
| Thuis en uit | ||
| 2.05 | Punten per thuiswedstrijd | 1.64 |
| 1.64 | Punten per uitwedstrijd | 1.23 |
| 60% | Thuis gewonnen (%) | 48% |
| 45% | Uit gewonnen (%) | 33% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 7 |
| 17 | Langste reeks zonder nederlaag | 8 |
Abdullah Mucib Avcı tegen Hikmet Karaman
De ploegen van Abdullah Mucib Avcı en Hikmet Karaman speelden 6 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Abdullah Mucib Avcı, 2 keer gelijk en 2 zeges voor Hikmet Karaman. De ploeg van Abdullah Mucib Avcı scoorde 7 keer, die van Hikmet Karaman 8 keer.
Alle duels tussen Trabzonspor en Adana Demirspor · Alle duels tussen Istanbul Basaksehir en Kayserispor · Alle duels tussen Istanbul Basaksehir en Rizespor
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Istanbul Basaksehir2014 - 2018
|
142 | 76-42-24 | 1.90 |
Trabzonspor2022 - 2024
|
51 | 27-10-14 | 1.78 |
Bandırmaspor2015
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Amed2015
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Rizespor2015 - 2017
|
58 | 27-9-22 | 1.55 |
Kayserispor2018
|
24 | 9-9-6 | 1.50 |
Adana Demirspor2023
|
18 | 3-6-9 | 0.83 |
Zimbru2024
|
11 | 6-2-3 | 1.82 |
Alanyaspor2017
|
7 | 2-0-5 | 0.86 |
Erokspor2026
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Abdullah Mucib Avcı | Hikmet Karaman | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Süper Lig | 131 | 59% | 2.00 | 77 | 29% | 1.10 |
| Beker van Turkije | 37 | 54% | 1.89 | 23 | 65% | 2.13 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Abdullah Mucib Avcı | Hikmet Karaman | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 | - | - | - |
|
1 | 100% | 3.00 | |
| 2024 |
|
6 | 33% | 1.50 |
|
11 | 55% | 1.82 |
| 2023 |
|
36 | 61% | 1.94 |
|
18 | 17% | 0.83 |
| 2022 |
|
9 | 33% | 1.33 | - | - | - | |
| 2018 |
|
39 | 51% | 1.85 |
|
24 | 38% | 1.50 |
| 2017 |
|
45 | 58% | 1.96 |
|
14 | 43% | 1.36 |
| 2016 |
|
43 | 53% | 1.95 |
|
40 | 40% | 1.35 |
| 2015 |
|
8 | 38% | 1.38 |
|
11 | 64% | 2.09 |
| 2014 |
|
9 | 44% | 1.78 | - | - | - | |
Abdullah Mucib Avcı vs Hikmet Karaman in cijfers
Sinds het seizoen 2014 leidde Abdullah Mucib Avcı 195 wedstrijden die we bijhouden: 103 zeges, 53 gelijke spelen en 39 nederlagen, goed voor 1.86 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2015 leidde Hikmet Karaman 119 wedstrijden die we bijhouden: 48 zeges, 26 gelijke spelen en 45 nederlagen, goed voor 1.43 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Abdullah Mucib Avcı, alles over Hikmet Karaman, vergelijk andere trainers.





