Abdullah Mucib Avcı vs Kazım Ersun Yanal: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we van beide trainers bijhouden, sinds het seizoen 2014. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Abdullah Mucib Avcı. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van Kazım Ersun Yanal.
Resultaten naast elkaar
| Abdullah Mucib Avcı | Kazım Ersun Yanal | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 195 | Wedstrijden | 86 |
| 103 | Gewonnen | 34 |
| 53 | Gelijk | 28 |
| 39 | Verloren | 24 |
| 53% | Winstpercentage | 40% |
| 20% | Verliespercentage | 28% |
| 1.86 | Punten per wedstrijd | 1.51 |
| Goals | ||
| 1.67 | Goals voor per wedstrijd | 1.51 |
| 1.04 | Goals tegen per wedstrijd | 1.15 |
| 0.63 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.36 |
| 34% | Clean sheets (%) | 36% |
| 18% | Niet gescoord (%) | 29% |
| 55% | Beide teams scoorden | 48% |
| 50% | Meer dan 2,5 goals | 47% |
| Thuis en uit | ||
| 2.05 | Punten per thuiswedstrijd | 1.50 |
| 1.64 | Punten per uitwedstrijd | 1.52 |
| 60% | Thuis gewonnen (%) | 41% |
| 45% | Uit gewonnen (%) | 38% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 4 |
| 17 | Langste reeks zonder nederlaag | 13 |
Abdullah Mucib Avcı tegen Kazım Ersun Yanal
De ploegen van Abdullah Mucib Avcı en Kazım Ersun Yanal speelden 4 keer tegen elkaar: 2 zeges voor Abdullah Mucib Avcı, 2 keer gelijk en 0 zeges voor Kazım Ersun Yanal. De ploeg van Abdullah Mucib Avcı scoorde 5 keer, die van Kazım Ersun Yanal 3 keer.
Alle duels tussen Istanbul Basaksehir en Fenerbahce · Alle duels tussen Istanbul Basaksehir en Trabzonspor
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Istanbul Basaksehir2014 - 2018
|
142 | 76-42-24 | 1.90 |
Trabzonspor2022 - 2024
|
51 | 27-10-14 | 1.78 |
Bandırmaspor2015
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Amed2015
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Trabzonspor2014 - 2017
|
56 | 23-18-15 | 1.55 |
Fenerbahce2018
|
22 | 8-8-6 | 1.45 |
Amed2024
|
8 | 3-2-3 | 1.38 |
In dezelfde competities
| Competitie | Abdullah Mucib Avcı | Kazım Ersun Yanal | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Süper Lig | 131 | 59% | 2.00 | 59 | 39% | 1.51 |
| Beker van Turkije | 37 | 54% | 1.89 | 18 | 44% | 1.67 |
| UEFA Europa League | 14 | 21% | 1.00 | 1 | 0% | 0.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Abdullah Mucib Avcı | Kazım Ersun Yanal | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2024 |
|
6 | 33% | 1.50 |
|
8 | 38% | 1.38 |
| 2023 |
|
36 | 61% | 1.94 | - | - | - | |
| 2022 |
|
9 | 33% | 1.33 | - | - | - | |
| 2018 |
|
39 | 51% | 1.85 |
|
22 | 36% | 1.45 |
| 2017 |
|
45 | 58% | 1.96 |
|
8 | 25% | 1.13 |
| 2016 |
|
43 | 53% | 1.95 |
|
41 | 44% | 1.61 |
| 2015 |
|
8 | 38% | 1.38 | - | - | - | |
| 2014 |
|
9 | 44% | 1.78 |
|
7 | 43% | 1.71 |
Abdullah Mucib Avcı vs Kazım Ersun Yanal in cijfers
Sinds het seizoen 2014 leidde Abdullah Mucib Avcı 195 wedstrijden die we bijhouden: 103 zeges, 53 gelijke spelen en 39 nederlagen, goed voor 1.86 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2014 leidde Kazım Ersun Yanal 86 wedstrijden die we bijhouden: 34 zeges, 28 gelijke spelen en 24 nederlagen, goed voor 1.51 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Abdullah Mucib Avcı, alles over Kazım Ersun Yanal, vergelijk andere trainers.


