Abdullah Mucib Avcı vs B. Uygun: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Abdullah Mucib Avcı sinds het seizoen 2014, van B. Uygun sinds het seizoen 2016. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021 hebben we geen wedstrijden van Abdullah Mucib Avcı. Uit de seizoenen 2019, 2020, 2021, 2022 hebben we geen wedstrijden van B. Uygun.
Resultaten naast elkaar
| Abdullah Mucib Avcı | B. Uygun | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 195 | Wedstrijden | 63 |
| 103 | Gewonnen | 21 |
| 53 | Gelijk | 13 |
| 39 | Verloren | 29 |
| 53% | Winstpercentage | 33% |
| 20% | Verliespercentage | 46% |
| 1.86 | Punten per wedstrijd | 1.21 |
| Goals | ||
| 1.67 | Goals voor per wedstrijd | 1.25 |
| 1.04 | Goals tegen per wedstrijd | 1.70 |
| 0.63 | Doelsaldo per wedstrijd | -0.44 |
| 34% | Clean sheets (%) | 22% |
| 18% | Niet gescoord (%) | 32% |
| 55% | Beide teams scoorden | 56% |
| 50% | Meer dan 2,5 goals | 57% |
| Thuis en uit | ||
| 2.05 | Punten per thuiswedstrijd | 1.34 |
| 1.64 | Punten per uitwedstrijd | 1.06 |
| 60% | Thuis gewonnen (%) | 38% |
| 45% | Uit gewonnen (%) | 29% |
| Reeksen | ||
| 5 | Langste reeks zeges | 3 |
| 17 | Langste reeks zonder nederlaag | 4 |
Abdullah Mucib Avcı tegen B. Uygun
De ploegen van Abdullah Mucib Avcı en B. Uygun speelden 3 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Abdullah Mucib Avcı, 2 keer gelijk en 1 zeges voor B. Uygun. De ploeg van Abdullah Mucib Avcı scoorde 0 keer, die van B. Uygun 1 keer.
Alle duels tussen Trabzonspor en Sivasspor · Alle duels tussen Istanbul Basaksehir en Gaziantepspor
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Istanbul Basaksehir2014 - 2018
|
142 | 76-42-24 | 1.90 |
Trabzonspor2022 - 2024
|
51 | 27-10-14 | 1.78 |
Bandırmaspor2015
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Amed2015
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Sivasspor2023 - 2024
|
35 | 14-8-13 | 1.43 |
Gaziantepspor2016
|
17 | 4-2-11 | 0.82 |
Al-Gharafa2018
|
7 | 3-2-2 | 1.57 |
Osmanlispor2017
|
4 | 0-1-3 | 0.25 |
In dezelfde competities
| Competitie | Abdullah Mucib Avcı | B. Uygun | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Süper Lig | 131 | 59% | 2.00 | 54 | 33% | 1.20 |
| Beker van Turkije | 37 | 54% | 1.89 | 2 | 0% | 0.00 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Abdullah Mucib Avcı | B. Uygun | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2024 |
|
6 | 33% | 1.50 |
|
13 | 38% | 1.31 |
| 2023 |
|
36 | 61% | 1.94 |
|
22 | 41% | 1.50 |
| 2022 |
|
9 | 33% | 1.33 | - | - | - | |
| 2018 |
|
39 | 51% | 1.85 |
|
7 | 43% | 1.57 |
| 2017 |
|
45 | 58% | 1.96 |
|
4 | 0% | 0.25 |
| 2016 |
|
43 | 53% | 1.95 |
|
17 | 24% | 0.82 |
| 2015 |
|
8 | 38% | 1.38 | - | - | - | |
| 2014 |
|
9 | 44% | 1.78 | - | - | - | |
Abdullah Mucib Avcı vs B. Uygun in cijfers
Sinds het seizoen 2014 leidde Abdullah Mucib Avcı 195 wedstrijden die we bijhouden: 103 zeges, 53 gelijke spelen en 39 nederlagen, goed voor 1.86 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2016 leidde B. Uygun 63 wedstrijden die we bijhouden: 21 zeges, 13 gelijke spelen en 29 nederlagen, goed voor 1.21 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Abdullah Mucib Avcı, alles over B. Uygun, vergelijk andere trainers.





