Ali Aliyev vs Grigoriy Babayan: de trainers naast elkaar

Filter:
Ali Aliyev Kazakhstan ยท 46 jaar Zhenys
vs
Grigoriy Babayan Kazakhstan ยท 46 jaar FC Astana
97 - 179 Wedstrijden
32% - 53% Winstpercentage
1.20 - 1.79 Punten per wedstrijd
1.03 - 1.64 Goals voor per wedstrijd

Alle wedstrijden die we bijhouden: van Ali Aliyev sinds het seizoen 2021, van Grigoriy Babayan sinds het seizoen 2018. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit het seizoen 2019 hebben we geen wedstrijden van Grigoriy Babayan.

Resultaten naast elkaar

Ali Aliyev Grigoriy Babayan
Resultaten
97 Wedstrijden 179
31 Gewonnen 94
23 Gelijk 39
43 Verloren 46
32% Winstpercentage 53%
44% Verliespercentage 26%
1.20 Punten per wedstrijd 1.79
Goals
1.03 Goals voor per wedstrijd 1.64
1.23 Goals tegen per wedstrijd 1.05
-0.20 Doelsaldo per wedstrijd 0.59
31% Clean sheets (%) 38%
38% Niet gescoord (%) 19%
41% Beide teams scoorden 46%
38% Meer dan 2,5 goals 45%
Thuis en uit
1.39 Punten per thuiswedstrijd 2.04
1.02 Punten per uitwedstrijd 1.49
39% Thuis gewonnen (%) 62%
25% Uit gewonnen (%) 41%
Reeksen
6 Langste reeks zeges 7
10 Langste reeks zonder nederlaag 13

Ali Aliyev tegen Grigoriy Babayan

1 Zeges
1 Gelijk
4 Zeges

De ploegen van Ali Aliyev en Grigoriy Babayan speelden 6 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Ali Aliyev, 1 keer gelijk en 4 zeges voor Grigoriy Babayan. De ploeg van Ali Aliyev scoorde 6 keer, die van Grigoriy Babayan 9 keer.

Alle duels tussen Zhenys en FC Astana ยท Alle duels tussen Kyzyl-Zhar en FC Astana

Per club

Ali Aliyev
Clubs Wed. W-G-V Ptn
Kyzyl-Zhar2022 - 2025 63 21-16-26 1.25
Zhenys2026 22 7-7-8 1.27
Kazachstan2024 - 2025 8 2-0-6 0.75
Shakhter Karagandy2021 3 0-0-3 0.00
Akzhayik2022 1 1-0-0 3.00
Grigoriy Babayan
Clubs Wed. W-G-V Ptn
FC Astana2018 - 2026 136 71-30-35 1.79
FK Tobol Kostanay2020 - 2025 33 20-5-8 1.97
Okzhetpes2025 2 0-1-1 0.50
Kairat Almaty2025 1 0-1-0 1.00
Ordabasy2025 1 1-0-0 3.00
Zhetysu2025 1 0-0-1 0.00
Zhenys2025 1 0-1-0 1.00
Kaisar2025 1 0-1-0 1.00
Kyzyl-Zhar2025 1 0-0-1 0.00
Shakhter Karagandy2024 1 1-0-0 3.00
Akzhayik2018 1 1-0-0 3.00

In dezelfde competities

Competitie Ali Aliyev Grigoriy Babayan
Wed. W% Ptn Wed. W% Ptn
Kazakhstan Premier League 74 31% 1.23 137 59% 1.97
Beker van Kazachstan 14 43% 1.36 12 42% 1.50
Vriendschappelijke wedstrijden clubs 1 0% 0.00 6 0% 0.67

Seizoen per seizoen

Seizoen Ali Aliyev Grigoriy Babayan
Clubs Wed. W% Ptn Clubs Wed. W% Ptn
2026 Zhenys 22 32% 1.27 FC Astana 35 46% 1.69
2025 Kazachstan Kyzyl-Zhar 4 25% 0.75 FC Astana Okzhetpes 24 33% 1.33
2024 Kyzyl-Zhar Kazachstan 29 31% 1.10 FC Astana Shakhter Karagandy 33 52% 1.76
2023 Kyzyl-Zhar 22 41% 1.45 FC Astana 34 50% 1.68
2022 Kyzyl-Zhar Akzhayik 17 29% 1.24 FC Astana 6 50% 1.67
2021 Shakhter Karagandy 3 0% 0.00 FK Tobol Kostanay 13 62% 2.15
2020 - - - FK Tobol Kostanay 19 63% 1.95
2018 - - - FC Astana Akzhayik 15 87% 2.67

Ali Aliyev vs Grigoriy Babayan in cijfers

Sinds het seizoen 2021 leidde Ali Aliyev 97 wedstrijden die we bijhouden: 31 zeges, 23 gelijke spelen en 43 nederlagen, goed voor 1.20 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2018 leidde Grigoriy Babayan 179 wedstrijden die we bijhouden: 94 zeges, 39 gelijke spelen en 46 nederlagen, goed voor 1.79 punten per wedstrijd.

Meer over beide trainers: alles over Ali Aliyev, alles over Grigoriy Babayan, vergelijk andere trainers.

Volg Voetbaluitslagen.be op Facebook