Ali Aliyev vs Andrey Karpovich: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Ali Aliyev sinds het seizoen 2021, van Andrey Karpovich sinds het seizoen 2019. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd.
Resultaten naast elkaar
| Ali Aliyev | Andrey Karpovich | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 97 | Wedstrijden | 192 |
| 30 | Gewonnen | 71 |
| 23 | Gelijk | 54 |
| 44 | Verloren | 67 |
| 31% | Winstpercentage | 37% |
| 45% | Verliespercentage | 35% |
| 1.16 | Punten per wedstrijd | 1.39 |
| Goals | ||
| 1.02 | Goals voor per wedstrijd | 1.34 |
| 1.24 | Goals tegen per wedstrijd | 1.26 |
| -0.22 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.08 |
| 30% | Clean sheets (%) | 26% |
| 39% | Niet gescoord (%) | 28% |
| 41% | Beide teams scoorden | 54% |
| 38% | Meer dan 2,5 goals | 48% |
| Thuis en uit | ||
| 1.36 | Punten per thuiswedstrijd | 1.60 |
| 0.98 | Punten per uitwedstrijd | 1.18 |
| 38% | Thuis gewonnen (%) | 43% |
| 24% | Uit gewonnen (%) | 31% |
| Reeksen | ||
| 6 | Langste reeks zeges | 6 |
| 10 | Langste reeks zonder nederlaag | 11 |
Ali Aliyev tegen Andrey Karpovich
De ploegen van Ali Aliyev en Andrey Karpovich speelden 7 keer tegen elkaar: 0 zeges voor Ali Aliyev, 3 keer gelijk en 4 zeges voor Andrey Karpovich. De ploeg van Ali Aliyev scoorde 3 keer, die van Andrey Karpovich 8 keer.
Alle duels tussen Zhenys en Yelimay Semey ยท Alle duels tussen Kyzyl-Zhar en Yelimay Semey ยท Alle duels tussen Kyzyl-Zhar en Aktobe
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Kyzyl-Zhar2022 - 2025
|
63 | 21-16-26 | 1.25 |
Zhenys2026
|
21 | 6-7-8 | 1.19 |
Kazachstan2024 - 2025
|
8 | 2-0-6 | 0.75 |
Shakhter Karagandy2021
|
3 | 0-0-3 | 0.00 |
Irtysh2026
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Akzhayik2022
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Yelimay Semey2024 - 2026
|
60 | 26-16-18 | 1.57 |
Okzhetpes2019 - 2023
|
51 | 13-11-27 | 0.98 |
Aktobe2022 - 2023
|
40 | 17-15-8 | 1.65 |
Kyzyl-Zhar2021 - 2022
|
38 | 15-10-13 | 1.45 |
Irtysh2026
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
Shkendija2025
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Kaspiy2023
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Ali Aliyev | Andrey Karpovich | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Kazakhstan Premier League | 74 | 30% | 1.19 | 155 | 38% | 1.43 |
| Beker van Kazachstan | 14 | 43% | 1.36 | 23 | 39% | 1.43 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 1 | 0% | 0.00 | 8 | 25% | 0.75 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Ali Aliyev | Andrey Karpovich | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
22 | 27% | 1.14 |
|
34 | 35% | 1.35 |
| 2025 |
|
4 | 25% | 0.75 |
|
3 | 33% | 1.00 |
| 2024 |
|
29 | 31% | 1.10 |
|
25 | 52% | 1.84 |
| 2023 |
|
22 | 41% | 1.45 |
|
24 | 33% | 1.54 |
| 2022 |
|
17 | 29% | 1.24 |
|
25 | 40% | 1.48 |
| 2021 |
|
3 | 0% | 0.00 |
|
31 | 45% | 1.58 |
| 2020 | - | - | - |
|
19 | 11% | 0.53 | |
| 2019 | - | - | - |
|
31 | 35% | 1.26 | |
Ali Aliyev vs Andrey Karpovich in cijfers
Sinds het seizoen 2021 leidde Ali Aliyev 97 wedstrijden die we bijhouden: 30 zeges, 23 gelijke spelen en 44 nederlagen, goed voor 1.16 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2019 leidde Andrey Karpovich 192 wedstrijden die we bijhouden: 71 zeges, 54 gelijke spelen en 67 nederlagen, goed voor 1.39 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Ali Aliyev, alles over Andrey Karpovich, vergelijk andere trainers.







