Ali Aliyev vs Aleksandr Sednev: de trainers naast elkaar
Alle wedstrijden die we bijhouden: van Ali Aliyev sinds het seizoen 2021, van Aleksandr Sednev sinds het seizoen 2017. Vergelijk daarom vooral de percentages en de cijfers per wedstrijd. Uit de seizoenen 2018, 2020 hebben we geen wedstrijden van Aleksandr Sednev.
Resultaten naast elkaar
| Ali Aliyev | Aleksandr Sednev | |
|---|---|---|
| Resultaten | ||
| 97 | Wedstrijden | 182 |
| 30 | Gewonnen | 73 |
| 23 | Gelijk | 37 |
| 44 | Verloren | 72 |
| 31% | Winstpercentage | 40% |
| 45% | Verliespercentage | 40% |
| 1.16 | Punten per wedstrijd | 1.41 |
| Goals | ||
| 1.02 | Goals voor per wedstrijd | 1.43 |
| 1.24 | Goals tegen per wedstrijd | 1.37 |
| -0.22 | Doelsaldo per wedstrijd | 0.07 |
| 30% | Clean sheets (%) | 29% |
| 39% | Niet gescoord (%) | 29% |
| 41% | Beide teams scoorden | 48% |
| 38% | Meer dan 2,5 goals | 53% |
| Thuis en uit | ||
| 1.36 | Punten per thuiswedstrijd | 1.56 |
| 0.98 | Punten per uitwedstrijd | 1.24 |
| 38% | Thuis gewonnen (%) | 46% |
| 24% | Uit gewonnen (%) | 33% |
| Reeksen | ||
| 6 | Langste reeks zeges | 5 |
| 10 | Langste reeks zonder nederlaag | 8 |
Ali Aliyev tegen Aleksandr Sednev
De ploegen van Ali Aliyev en Aleksandr Sednev speelden 6 keer tegen elkaar: 1 zeges voor Ali Aliyev, 1 keer gelijk en 4 zeges voor Aleksandr Sednev. De ploeg van Ali Aliyev scoorde 3 keer, die van Aleksandr Sednev 8 keer.
Alle duels tussen Kyzyl-Zhar en Ordabasy ยท Alle duels tussen Shakhter Karagandy en Ordabasy
Per club
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Kyzyl-Zhar2022 - 2025
|
63 | 21-16-26 | 1.25 |
Zhenys2026
|
21 | 6-7-8 | 1.19 |
Kazachstan2024 - 2025
|
8 | 2-0-6 | 0.75 |
Shakhter Karagandy2021
|
3 | 0-0-3 | 0.00 |
Irtysh2026
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Akzhayik2022
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
| Clubs | Wed. | W-G-V | Ptn |
|---|---|---|---|
Ordabasy2021 - 2024
|
96 | 44-21-31 | 1.59 |
Dinamo Brest2025 - 2026
|
30 | 18-4-8 | 1.93 |
Aktobe2019
|
26 | 6-3-17 | 0.81 |
FC Dnepr Mogilev2017
|
26 | 4-8-14 | 0.77 |
Dinamo Minsk2025
|
1 | 1-0-0 | 3.00 |
Molodechno-DYuSSh 42025
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
Arsenal2025
|
1 | 0-1-0 | 1.00 |
Shakhter Karagandy2024
|
1 | 0-0-1 | 0.00 |
In dezelfde competities
| Competitie | Ali Aliyev | Aleksandr Sednev | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Wed. | W% | Ptn | Wed. | W% | Ptn | |
| Kazakhstan Premier League | 74 | 30% | 1.19 | 93 | 40% | 1.42 |
| Beker van Kazachstan | 14 | 43% | 1.36 | 24 | 50% | 1.58 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 1 | 0% | 0.00 | 6 | 67% | 2.17 |
Seizoen per seizoen
| Seizoen | Ali Aliyev | Aleksandr Sednev | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Clubs | Wed. | W% | Ptn | Clubs | Wed. | W% | Ptn | |
| 2026 |
|
22 | 27% | 1.14 |
|
1 | 100% | 3.00 |
| 2025 |
|
4 | 25% | 0.75 |
|
32 | 56% | 1.84 |
| 2024 |
|
29 | 31% | 1.10 |
|
20 | 40% | 1.50 |
| 2023 |
|
22 | 41% | 1.45 |
|
23 | 57% | 1.78 |
| 2022 |
|
17 | 29% | 1.24 |
|
25 | 48% | 1.60 |
| 2021 |
|
3 | 0% | 0.00 |
|
29 | 38% | 1.45 |
| 2019 | - | - | - |
|
26 | 23% | 0.81 | |
| 2017 | - | - | - |
|
26 | 15% | 0.77 | |
Ali Aliyev vs Aleksandr Sednev in cijfers
Sinds het seizoen 2021 leidde Ali Aliyev 97 wedstrijden die we bijhouden: 30 zeges, 23 gelijke spelen en 44 nederlagen, goed voor 1.16 punten per wedstrijd. Sinds het seizoen 2017 leidde Aleksandr Sednev 182 wedstrijden die we bijhouden: 73 zeges, 37 gelijke spelen en 72 nederlagen, goed voor 1.41 punten per wedstrijd.
Meer over beide trainers: alles over Ali Aliyev, alles over Aleksandr Sednev, vergelijk andere trainers.









