Y. Zambrano
Naam
Y. Zambrano
Land
-
Gefloten wedstrijden
44
Competities
2
Gele kaarten
241
Rode kaarten
19
Overtredingen
1074
Toegekende strafschoppen
20
Statistieken per competitie
| Competitie | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 44 | 52.3 | 31.8 | 15.9 | 241 | 5.48 | 19 | 0.43 | 1074 | 28.26 | 20 | 0.45 |
| LigaPro Serie A | 43 | 53.5 | 32.6 | 13.9 | 239 | 5.56 | 18 | 0.42 | 1074 | 28.26 | 20 | 0.47 |
| Vriendschappelijke wedstrijden clubs | 1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 2 | 2.00 | 1 | 1.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Statistieken per team
De kaarten en de overtredingen zijn die van het team zelf, de strafschoppen zijn de strafschoppen die het team kreeg.
| Team | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Barcelona SC
|
10 | 80.0 | 0.0 | 20.0 | 25 | 2.50 | 1 | 0.10 | 117 | 13.00 | 1 | 0.10 |
Universidad Catolica
|
9 | 66.7 | 22.2 | 11.1 | 18 | 2.00 | 2 | 0.22 | 97 | 13.86 | 5 | 0.56 |
Tecnico Universitario
|
7 | 28.6 | 42.8 | 28.6 | 21 | 3.00 | 3 | 0.43 | 116 | 16.57 | 1 | 0.14 |
Mushuc Runa SC
|
7 | 14.3 | 57.1 | 28.6 | 26 | 3.71 | 0 | 0.00 | 92 | 13.14 | 2 | 0.29 |
LDU de Quito
|
6 | 33.4 | 33.3 | 33.3 | 14 | 2.33 | 3 | 0.50 | 81 | 16.20 | 0 | 0.00 |
El Nacional
|
5 | 60.0 | 40.0 | 0.0 | 12 | 2.40 | 0 | 0.00 | 66 | 16.50 | 2 | 0.40 |
Deportivo Cuenca
|
5 | 80.0 | 20.0 | 0.0 | 9 | 1.80 | 0 | 0.00 | 48 | 12.00 | 2 | 0.40 |
Libertad
|
5 | 40.0 | 60.0 | 0.0 | 17 | 3.40 | 2 | 0.40 | 56 | 14.00 | 0 | 0.00 |
Emelec
|
5 | 80.0 | 20.0 | 0.0 | 15 | 3.00 | 0 | 0.00 | 43 | 14.33 | 2 | 0.40 |
Macara
|
5 | 60.0 | 40.0 | 0.0 | 16 | 3.20 | 3 | 0.60 | 70 | 17.50 | 0 | 0.00 |
Orense SC
|
4 | 25.0 | 25.0 | 50.0 | 10 | 2.50 | 0 | 0.00 | 58 | 14.50 | 1 | 0.25 |
Aucas
|
4 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 5 | 1.25 | 0 | 0.00 | 55 | 13.75 | 0 | 0.00 |
Cumbayá
|
4 | 50.0 | 25.0 | 25.0 | 17 | 4.25 | 3 | 0.75 | 37 | 12.33 | 1 | 0.25 |
Gualaceo SC
|
3 | 33.4 | 33.3 | 33.3 | 11 | 3.67 | 0 | 0.00 | 44 | 14.67 | 0 | 0.00 |
Leones del Norte
|
3 | 66.7 | 33.3 | 0.0 | 6 | 2.00 | 1 | 0.33 | 28 | 9.33 | 1 | 0.33 |
Independiente del Valle
|
2 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 3 | 1.50 | 0 | 0.00 | 23 | 11.50 | 1 | 0.50 |
Guayaquil City FC
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 5 | 5.00 | 0 | 0.00 | 14 | 14.00 | 1 | 1.00 |
Imbabura
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 5 | 5.00 | 0 | 0.00 | 18 | 18.00 | 0 | 0.00 |
Cuniburo
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 4 | 4.00 | 0 | 0.00 | 11 | 11.00 | 0 | 0.00 |
Inter Miami
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 2 | 2.00 | 1 | 1.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Legende
Wed
Gefloten wedstrijden
Thuis %
Thuiswinst %
Uit %
Uitwinst %
Gelijk %
Gelijkspel %
🟨
Gele kaarten
🟥
Rode kaarten
Fout
Overtredingen
Pen
Toegekende strafschoppen
Ø
Gemiddelde per wedstrijd
Enkel afgelopen wedstrijden tellen mee, en enkel wedstrijden waarvan we de cijfers hebben.