Valerio Crezzini
Naam
Valerio Crezzini
Land
Italy
Gefloten wedstrijden
16
Competities
2
Gele kaarten
50
Rode kaarten
1
Overtredingen
402
Toegekende strafschoppen
4
Statistieken per competitie
| Competitie | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 16 | 62.5 | 18.8 | 18.7 | 50 | 3.13 | 1 | 0.06 | 402 | 25.13 | 4 | 0.25 |
Serie A
|
11 | 63.6 | 18.2 | 18.2 | 26 | 2.36 | 0 | 0.00 | 253 | 23.00 | 2 | 0.18 |
| Serie B | 5 | 60.0 | 20.0 | 20.0 | 24 | 4.80 | 1 | 0.20 | 149 | 29.80 | 2 | 0.40 |
Statistieken per team
De kaarten en de overtredingen zijn die van het team zelf, de strafschoppen zijn de strafschoppen die het team kreeg.
| Team | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sassuolo
|
4 | 25.0 | 25.0 | 50.0 | 7 | 1.75 | 0 | 0.00 | 44 | 11.00 | 1 | 0.25 |
Atalanta
|
3 | 33.3 | 66.7 | 0.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 26 | 8.67 | 0 | 0.00 |
Lecce
|
2 | 50.0 | 0.0 | 50.0 | 4 | 2.00 | 0 | 0.00 | 30 | 15.00 | 0 | 0.00 |
Parma
|
2 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 4 | 2.00 | 0 | 0.00 | 19 | 9.50 | 0 | 0.00 |
Sudtirol
|
2 | 0.0 | 50.0 | 50.0 | 3 | 1.50 | 1 | 0.50 | 30 | 15.00 | 1 | 0.50 |
Avellino
|
2 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 7 | 3.50 | 0 | 0.00 | 29 | 14.50 | 0 | 0.00 |
Sampdoria
|
2 | 50.0 | 0.0 | 50.0 | 5 | 2.50 | 0 | 0.00 | 33 | 16.50 | 1 | 0.50 |
Lazio
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 8 | 8.00 | 0 | 0.00 |
Verona
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 19 | 19.00 | 0 | 0.00 |
Napoli
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 10 | 10.00 | 0 | 0.00 |
Pisa
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 18 | 18.00 | 1 | 1.00 |
AS Roma
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 8 | 8.00 | 0 | 0.00 |
Juventus
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 16 | 16.00 | 0 | 0.00 |
Cagliari
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 5 | 5.00 | 0 | 0.00 | 16 | 16.00 | 0 | 0.00 |
AC Milan
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 12 | 12.00 | 0 | 0.00 |
Empoli
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 14 | 14.00 | 0 | 0.00 |
Catanzaro
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 7 | 7.00 | 0 | 0.00 |
Cesena
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 20 | 20.00 | 0 | 0.00 |
Monza
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 13 | 13.00 | 0 | 0.00 |
Torino
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 4 | 4.00 | 0 | 0.00 |
Udinese
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 10 | 10.00 | 0 | 0.00 |
Vicenza Virtus
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 16 | 16.00 | 0 | 0.00 |
Legende
Wed
Gefloten wedstrijden
Thuis %
Thuiswinst %
Uit %
Uitwinst %
Gelijk %
Gelijkspel %
🟨
Gele kaarten
🟥
Rode kaarten
Fout
Overtredingen
Pen
Toegekende strafschoppen
Ø
Gemiddelde per wedstrijd
Enkel afgelopen wedstrijden tellen mee, en enkel wedstrijden waarvan we de cijfers hebben.