S. Karabaev
Naam
S. Karabaev
Land
-
Gefloten wedstrijden
37
Competities
5
Gele kaarten
214
Rode kaarten
5
Overtredingen
0
Toegekende strafschoppen
14
Statistieken per competitie
| Competitie | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 37 | 43.3 | 32.4 | 24.3 | 214 | 5.78 | 5 | 0.14 | 0 | 0.00 | 14 | 0.38 |
Kazakhstan Premier League
|
30 | 40.0 | 33.3 | 26.7 | 171 | 5.70 | 5 | 0.17 | 0 | 0.00 | 13 | 0.43 |
Beker van Kazachstan
|
4 | 75.0 | 25.0 | 0.0 | 18 | 4.50 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
UEFA Champions League
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 10 | 10.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
| UEFA Youth League | 1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 6 | 6.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
UEFA Europa Conference League
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 9 | 9.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 1 | 1.00 |
Statistieken per team
De kaarten en de overtredingen zijn die van het team zelf, de strafschoppen zijn de strafschoppen die het team kreeg.
| Team | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kaisar
|
6 | 50.0 | 33.3 | 16.7 | 18 | 3.00 | 1 | 0.17 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Ordabasy
|
6 | 50.0 | 33.3 | 16.7 | 15 | 2.50 | 1 | 0.17 | 0 | 0.00 | 1 | 0.17 |
Kairat Almaty
|
6 | 16.7 | 83.3 | 0.0 | 18 | 3.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 1 | 0.17 |
Kaspiy
|
5 | 40.0 | 20.0 | 40.0 | 12 | 2.40 | 0 | 0.00 | 0 | - | 1 | 0.20 |
Kyzyl-Zhar
|
5 | 40.0 | 40.0 | 20.0 | 11 | 2.20 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Atyrau
|
5 | 40.0 | 20.0 | 40.0 | 16 | 3.20 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 |
FC Turan
|
4 | 50.0 | 25.0 | 25.0 | 15 | 3.75 | 0 | 0.00 | 0 | - | 3 | 0.75 |
Altay
|
4 | 25.0 | 25.0 | 50.0 | 11 | 2.75 | 1 | 0.25 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 |
Ulytau
|
4 | 50.0 | 0.0 | 50.0 | 12 | 3.00 | 1 | 0.25 | 0 | - | 1 | 0.25 |
Taraz
|
3 | 33.4 | 33.3 | 33.3 | 7 | 2.33 | 0 | 0.00 | 0 | - | 1 | 0.33 |
Akzhayik
|
3 | 66.7 | 0.0 | 33.3 | 10 | 3.33 | 0 | 0.00 | 0 | - | 1 | 0.33 |
Irtysh
|
3 | 33.4 | 33.3 | 33.3 | 10 | 3.33 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 1 | 0.33 |
Okzhetpes
|
3 | 66.7 | 33.3 | 0.0 | 7 | 2.33 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Zhetysu
|
2 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 5 | 2.50 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Aktobe
|
2 | 0.0 | 50.0 | 50.0 | 6 | 3.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 1 | 0.50 |
FK Tobol Kostanay
|
2 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 3 | 1.50 | 0 | 0.00 | 0 | - | 2 | 1.00 |
Maqtaaral
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 4 | 4.00 | 1 | 1.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Shakhter Karagandy
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Shkendija
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 4 | 4.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
The New Saints
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 6 | 6.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Dinamo Tbilisi U19
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Dinamo Minsk U19
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
FC Astana
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Zhenys
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Yelimay Semey
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 4 | 4.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Ludogorets
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 5 | 5.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 1 | 1.00 |
Hapoel Tel Aviv
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 4 | 4.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Legende
Wed
Gefloten wedstrijden
Thuis %
Thuiswinst %
Uit %
Uitwinst %
Gelijk %
Gelijkspel %
🟨
Gele kaarten
🟥
Rode kaarten
Fout
Overtredingen
Pen
Toegekende strafschoppen
Ø
Gemiddelde per wedstrijd
Enkel afgelopen wedstrijden tellen mee, en enkel wedstrijden waarvan we de cijfers hebben.