R. Vindas
Naam
R. Vindas
Land
-
Gefloten wedstrijden
19
Competities
1
Gele kaarten
81
Rode kaarten
6
Overtredingen
0
Toegekende strafschoppen
8
Statistieken per competitie
| Competitie | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 19 | 36.8 | 21.1 | 42.1 | 81 | 4.26 | 6 | 0.32 | 0 | - | 8 | 0.42 |
Primera División Costa Rica
|
19 | 36.8 | 21.1 | 42.1 | 81 | 4.26 | 6 | 0.32 | 0 | - | 8 | 0.42 |
Statistieken per team
De kaarten en de overtredingen zijn die van het team zelf, de strafschoppen zijn de strafschoppen die het team kreeg.
| Team | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Puntarenas FC
|
8 | 50.0 | 12.5 | 37.5 | 18 | 2.25 | 0 | 0.00 | 0 | - | 1 | 0.13 |
Municipal Liberia
|
4 | 25.0 | 25.0 | 50.0 | 8 | 2.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 1 | 0.25 |
CS Herediano
|
4 | 25.0 | 25.0 | 50.0 | 11 | 2.75 | 2 | 0.50 | 0 | - | 0 | 0.00 |
San Carlos
|
4 | 25.0 | 50.0 | 25.0 | 15 | 3.75 | 1 | 0.25 | 0 | - | 2 | 0.50 |
Santos DE Guapiles
|
3 | 33.3 | 0.0 | 66.7 | 1 | 0.33 | 1 | 0.33 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Perez Zeledon
|
3 | 33.4 | 33.3 | 33.3 | 6 | 2.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 1 | 0.33 |
Santa Ana
|
3 | 33.3 | 0.0 | 66.7 | 6 | 2.00 | 1 | 0.33 | 0 | - | 0 | 0.00 |
LD Alajuelense
|
3 | 33.3 | 0.0 | 66.7 | 2 | 0.67 | 1 | 0.33 | 0 | - | 1 | 0.33 |
Sporting San Jose
|
2 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 5 | 2.50 | 0 | 0.00 | 0 | - | 1 | 0.50 |
CS Cartagines
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 4 | 4.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Deportivo Saprissa
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
AD Guanacasteca
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Inter San Carlos
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 1 | 1.00 |
Legende
Wed
Gefloten wedstrijden
Thuis %
Thuiswinst %
Uit %
Uitwinst %
Gelijk %
Gelijkspel %
🟨
Gele kaarten
🟥
Rode kaarten
Fout
Overtredingen
Pen
Toegekende strafschoppen
Ø
Gemiddelde per wedstrijd
Enkel afgelopen wedstrijden tellen mee, en enkel wedstrijden waarvan we de cijfers hebben.