R. Vera
Naam
R. Vera
Land
-
Gefloten wedstrijden
12
Competities
1
Gele kaarten
65
Rode kaarten
3
Overtredingen
190
Toegekende strafschoppen
4
Statistieken per competitie
| Competitie | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 12 | 50.0 | 25.0 | 25.0 | 65 | 5.42 | 3 | 0.25 | 190 | 21.11 | 4 | 0.33 |
| División Profesional | 12 | 50.0 | 25.0 | 25.0 | 65 | 5.42 | 3 | 0.25 | 190 | 21.11 | 4 | 0.33 |
Statistieken per team
De kaarten en de overtredingen zijn die van het team zelf, de strafschoppen zijn de strafschoppen die het team kreeg.
| Team | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Gualberto Villarroel SJ
|
5 | 40.0 | 40.0 | 20.0 | 11 | 2.20 | 1 | 0.20 | 50 | 12.50 | 0 | 0.00 |
Blooming
|
3 | 66.7 | 33.3 | 0.0 | 9 | 3.00 | 0 | 0.00 | 34 | 11.33 | 0 | 0.00 |
Guabirá
|
3 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 7 | 2.33 | 0 | 0.00 | 30 | 10.00 | 0 | 0.00 |
Independiente Petrolero
|
2 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 6 | 3.00 | 1 | 0.50 | 12 | 12.00 | 1 | 0.50 |
Real Tomayapo
|
2 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 8 | 4.00 | 1 | 0.50 | 5 | 5.00 | 1 | 0.50 |
Always Ready
|
2 | 0.0 | 50.0 | 50.0 | 5 | 2.50 | 0 | 0.00 | 0 | - | 1 | 0.50 |
Nacional Potosí
|
2 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 6 | 3.00 | 0 | 0.00 | 23 | 11.50 | 0 | 0.00 |
The Strongest
|
2 | 0.0 | 50.0 | 50.0 | 5 | 2.50 | 0 | 0.00 | 9 | 9.00 | 1 | 0.50 |
Santa Cruz
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 9 | 9.00 | 0 | 0.00 |
Bolívar
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 5 | 5.00 | 0 | 0.00 |
Real Oruro
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 13 | 13.00 | 0 | 0.00 |
Legende
Wed
Gefloten wedstrijden
Thuis %
Thuiswinst %
Uit %
Uitwinst %
Gelijk %
Gelijkspel %
🟨
Gele kaarten
🟥
Rode kaarten
Fout
Overtredingen
Pen
Toegekende strafschoppen
Ø
Gemiddelde per wedstrijd
Enkel afgelopen wedstrijden tellen mee, en enkel wedstrijden waarvan we de cijfers hebben.