Ondrej Pechanec
Naam
Ondrej Pechanec
Land
Czechia, Czech Republic
Gefloten wedstrijden
7
Competities
1
Gele kaarten
36
Rode kaarten
5
Overtredingen
224
Toegekende strafschoppen
2
Statistieken per competitie
| Competitie | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 7 | 42.9 | 14.3 | 42.8 | 36 | 5.14 | 5 | 0.71 | 224 | 32.00 | 2 | 0.29 |
Czech Liga
|
7 | 42.9 | 14.3 | 42.8 | 36 | 5.14 | 5 | 0.71 | 224 | 32.00 | 2 | 0.29 |
Statistieken per team
De kaarten en de overtredingen zijn die van het team zelf, de strafschoppen zijn de strafschoppen die het team kreeg.
| Team | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bohemians 1905
|
2 | 0.0 | 50.0 | 50.0 | 4 | 2.00 | 1 | 0.50 | 32 | 16.00 | 0 | 0.00 |
Slavia Praha
|
2 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 7 | 3.50 | 1 | 0.50 | 39 | 19.50 | 1 | 0.50 |
Sparta Praha
|
2 | 50.0 | 0.0 | 50.0 | 9 | 4.50 | 0 | 0.00 | 30 | 15.00 | 0 | 0.00 |
Dukla Praha
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 4 | 4.00 | 0 | 0.00 | 9 | 9.00 | 0 | 0.00 |
BanÃk Ostrava
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 22 | 22.00 | 0 | 0.00 |
Sigma Olomouc
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 4 | 4.00 | 2 | 2.00 | 13 | 13.00 | 0 | 0.00 |
Zlin
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 13 | 13.00 | 0 | 0.00 |
Pardubice
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 20 | 20.00 | 1 | 1.00 |
Slovácko
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 1 | 1.00 | 14 | 14.00 | 0 | 0.00 |
Teplice
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 18 | 18.00 | 0 | 0.00 |
FK Jablonec
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 14 | 14.00 | 0 | 0.00 |
Legende
Wed
Gefloten wedstrijden
Thuis %
Thuiswinst %
Uit %
Uitwinst %
Gelijk %
Gelijkspel %
🟨
Gele kaarten
🟥
Rode kaarten
Fout
Overtredingen
Pen
Toegekende strafschoppen
Ø
Gemiddelde per wedstrijd
Enkel afgelopen wedstrijden tellen mee, en enkel wedstrijden waarvan we de cijfers hebben.