Mario Perri
Naam
Mario Perri
Land
Italy
Gefloten wedstrijden
16
Competities
3
Gele kaarten
73
Rode kaarten
3
Overtredingen
468
Toegekende strafschoppen
5
Statistieken per competitie
| Competitie | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 16 | 50.0 | 18.8 | 31.2 | 73 | 4.56 | 3 | 0.19 | 468 | 29.25 | 5 | 0.31 |
| Serie B | 14 | 42.9 | 21.4 | 35.7 | 67 | 4.79 | 2 | 0.14 | 413 | 29.50 | 5 | 0.36 |
| Coppa Italia | 1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 1 | 1.00 | 23 | 23.00 | 0 | 0.00 |
Serie A
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 6 | 6.00 | 0 | 0.00 | 32 | 32.00 | 0 | 0.00 |
Statistieken per team
De kaarten en de overtredingen zijn die van het team zelf, de strafschoppen zijn de strafschoppen die het team kreeg.
| Team | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Juve Stabia
|
2 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 4 | 2.00 | 0 | 0.00 | 33 | 16.50 | 0 | 0.00 |
Virtus Entella
|
2 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 3 | 1.50 | 0 | 0.00 | 32 | 16.00 | 1 | 0.50 |
Monza
|
2 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 6 | 3.00 | 0 | 0.00 | 30 | 15.00 | 0 | 0.00 |
Catanzaro
|
2 | 50.0 | 0.0 | 50.0 | 3 | 1.50 | 0 | 0.00 | 20 | 10.00 | 1 | 0.50 |
Carrarese
|
2 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 8 | 4.00 | 0 | 0.00 | 26 | 13.00 | 0 | 0.00 |
Venezia
|
2 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 8 | 4.00 | 0 | 0.00 | 28 | 14.00 | 0 | 0.00 |
Padova
|
2 | 0.0 | 50.0 | 50.0 | 6 | 3.00 | 0 | 0.00 | 30 | 15.00 | 1 | 0.50 |
Sudtirol
|
2 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 4 | 2.00 | 0 | 0.00 | 30 | 15.00 | 0 | 0.00 |
Frosinone
|
2 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 5 | 2.50 | 0 | 0.00 | 37 | 18.50 | 0 | 0.00 |
Cesena
|
2 | 50.0 | 0.0 | 50.0 | 7 | 3.50 | 0 | 0.00 | 35 | 17.50 | 0 | 0.00 |
Atalanta
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 14 | 14.00 | 0 | 0.00 |
Genoa
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 1 | 1.00 | 9 | 9.00 | 0 | 0.00 |
Reggiana
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 12 | 12.00 | 0 | 0.00 |
Avellino
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 8 | 8.00 | 0 | 0.00 |
Bari
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 13 | 13.00 | 0 | 0.00 |
Palermo
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 17 | 17.00 | 1 | 1.00 |
Spezia
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 4 | 4.00 | 1 | 1.00 | 12 | 12.00 | 0 | 0.00 |
Modena
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 5 | 5.00 | 0 | 0.00 | 24 | 24.00 | 0 | 0.00 |
Benevento
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 16 | 16.00 | 1 | 1.00 |
Verona
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 20 | 20.00 | 0 | 0.00 |
Empoli
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 1 | 1.00 | 15 | 15.00 | 0 | 0.00 |
Pisa
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 7 | 7.00 | 0 | 0.00 |
Legende
Wed
Gefloten wedstrijden
Thuis %
Thuiswinst %
Uit %
Uitwinst %
Gelijk %
Gelijkspel %
🟨
Gele kaarten
🟥
Rode kaarten
Fout
Overtredingen
Pen
Toegekende strafschoppen
Ø
Gemiddelde per wedstrijd
Enkel afgelopen wedstrijden tellen mee, en enkel wedstrijden waarvan we de cijfers hebben.