Maria Sole Ferrieri Caputi
Naam
Maria Sole Ferrieri Caputi
Land
Italy
Gefloten wedstrijden
13
Competities
5
Gele kaarten
52
Rode kaarten
3
Overtredingen
284
Toegekende strafschoppen
0
Statistieken per competitie
| Competitie | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 13 | 61.5 | 23.1 | 15.4 | 52 | 4.00 | 3 | 0.23 | 284 | 25.82 | 0 | 0.00 |
| Serie B | 8 | 62.5 | 12.5 | 25.0 | 39 | 4.88 | 2 | 0.25 | 187 | 31.17 | 0 | 0.00 |
| EK voetbal (vrouwen) | 2 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 6 | 3.00 | 1 | 0.50 | 50 | 25.00 | 0 | 0.00 |
| Coppa Italia | 1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 24 | 24.00 | 0 | 0.00 |
| WK Kwalificatie Europa (vrouwen) | 1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 12 | 12.00 | 0 | 0.00 |
| UEFA Champions League Vrouwen | 1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 11 | 11.00 | 0 | 0.00 |
Statistieken per team
De kaarten en de overtredingen zijn die van het team zelf, de strafschoppen zijn de strafschoppen die het team kreeg.
| Team | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Cittadella
|
2 | 50.0 | 0.0 | 50.0 | 4 | 2.00 | 0 | 0.00 | 37 | 18.50 | 0 | 0.00 |
Carrarese
|
2 | 50.0 | 0.0 | 50.0 | 4 | 2.00 | 0 | 0.00 | 13 | 13.00 | 0 | 0.00 |
Virtus Entella
|
2 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 4 | 2.00 | 0 | 0.00 | 33 | 16.50 | 0 | 0.00 |
Spal
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 20 | 20.00 | 0 | 0.00 |
Cagliari
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 13 | 13.00 | 0 | 0.00 |
Poland (vrouwen)
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 11 | 11.00 | 0 | 0.00 |
Zweden (vrouwen)
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 15 | 15.00 | 0 | 0.00 |
Spanje (vrouwen)
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 12 | 12.00 | 0 | 0.00 |
Zwitserland (vrouwen)
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 1 | 1.00 | 12 | 12.00 | 0 | 0.00 |
Catanzaro
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 4 | 4.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Reggiana
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Bari
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 1 | 1.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Mantova
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 4 | 4.00 | 0 | 0.00 | 17 | 17.00 | 0 | 0.00 |
Empoli
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 15 | 15.00 | 0 | 0.00 |
Padova
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 11 | 11.00 | 0 | 0.00 |
Modena
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 13 | 13.00 | 0 | 0.00 |
Schotland (vrouwen)
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 4 | 4.00 | 0 | 0.00 |
Czech Republic (vrouwen)
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 8 | 8.00 | 0 | 0.00 |
Benevento
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 5 | 5.00 | 0 | 0.00 | 16 | 16.00 | 0 | 0.00 |
Cesena
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 8 | 8.00 | 0 | 0.00 |
Sudtirol
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 1 | 1.00 | 15 | 15.00 | 0 | 0.00 |
SL Benfica
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 5 | 5.00 | 0 | 0.00 |
Bayern Munich (vrouwen)
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 6 | 6.00 | 0 | 0.00 |
Legende
Wed
Gefloten wedstrijden
Thuis %
Thuiswinst %
Uit %
Uitwinst %
Gelijk %
Gelijkspel %
🟨
Gele kaarten
🟥
Rode kaarten
Fout
Overtredingen
Pen
Toegekende strafschoppen
Ø
Gemiddelde per wedstrijd
Enkel afgelopen wedstrijden tellen mee, en enkel wedstrijden waarvan we de cijfers hebben.