M. Rúsz
Naam
M. Rúsz
Land
-
Gefloten wedstrijden
45
Competities
5
Gele kaarten
209
Rode kaarten
10
Overtredingen
679
Toegekende strafschoppen
17
Statistieken per competitie
| Competitie | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 45 | 48.9 | 26.7 | 24.4 | 209 | 4.64 | 10 | 0.22 | 679 | 26.12 | 17 | 0.38 |
| OTP Bank Liga | 41 | 46.4 | 26.8 | 26.8 | 192 | 4.68 | 10 | 0.24 | 679 | 26.12 | 17 | 0.41 |
| UEFA Youth League | 1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
| Vriendschappelijke interlands | 1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 10 | 10.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
UEFA Champions League
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
UEFA Europa Conference League
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 4 | 4.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Statistieken per team
De kaarten en de overtredingen zijn die van het team zelf, de strafschoppen zijn de strafschoppen die het team kreeg.
| Team | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Debreceni VSC
|
11 | 54.5 | 18.2 | 27.3 | 30 | 2.73 | 3 | 0.27 | 95 | 10.56 | 1 | 0.09 |
Paks
|
9 | 55.6 | 11.1 | 33.3 | 16 | 1.78 | 1 | 0.11 | 87 | 14.50 | 0 | 0.00 |
Ujpest
|
8 | 50.0 | 37.5 | 12.5 | 14 | 1.75 | 2 | 0.25 | 55 | 11.00 | 0 | 0.00 |
Zalaegerszegi TE
|
8 | 50.0 | 25.0 | 25.0 | 18 | 2.25 | 0 | 0.00 | 75 | 12.50 | 2 | 0.25 |
Puskas Academy
|
8 | 37.5 | 37.5 | 25.0 | 22 | 2.75 | 0 | 0.00 | 135 | 22.50 | 4 | 0.50 |
Kecskeméti TE
|
7 | 42.8 | 28.6 | 28.6 | 17 | 2.43 | 1 | 0.14 | 71 | 11.83 | 2 | 0.29 |
MTK Budapest
|
7 | 0.0 | 42.9 | 57.1 | 22 | 3.14 | 0 | 0.00 | 54 | 10.80 | 5 | 0.71 |
Gyori ETO FC
|
7 | 42.8 | 28.6 | 28.6 | 18 | 2.57 | 1 | 0.14 | 14 | 14.00 | 2 | 0.29 |
Nyiregyhaza
|
7 | 57.1 | 14.3 | 28.6 | 21 | 3.00 | 2 | 0.29 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Kisvarda FC
|
4 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 5 | 1.25 | 0 | 0.00 | 34 | 11.33 | 0 | 0.00 |
Videoton FC
|
4 | 75.0 | 0.0 | 25.0 | 7 | 1.75 | 0 | 0.00 | 35 | 11.67 | 0 | 0.00 |
Ferencvarosi TC
|
2 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 2 | 1.00 | 0 | 0.00 | 24 | 12.00 | 1 | 0.50 |
Qarabağ U19
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Ajax U19
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Azerbeidzjan
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 5 | 5.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
San Marino
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 5 | 5.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
CS Universitatea Craiova
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
MKK-Dnepr
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Shkendija
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Bravo
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Legende
Wed
Gefloten wedstrijden
Thuis %
Thuiswinst %
Uit %
Uitwinst %
Gelijk %
Gelijkspel %
🟨
Gele kaarten
🟥
Rode kaarten
Fout
Overtredingen
Pen
Toegekende strafschoppen
Ø
Gemiddelde per wedstrijd
Enkel afgelopen wedstrijden tellen mee, en enkel wedstrijden waarvan we de cijfers hebben.