Luca Zufferli
Naam
Luca Zufferli
Land
Italy
Gefloten wedstrijden
25
Competities
5
Gele kaarten
90
Rode kaarten
8
Overtredingen
612
Toegekende strafschoppen
11
Statistieken per competitie
| Competitie | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 25 | 40.0 | 32.0 | 28.0 | 90 | 3.60 | 8 | 0.32 | 612 | 26.61 | 11 | 0.44 |
Serie A
|
12 | 25.0 | 41.7 | 33.3 | 30 | 2.50 | 2 | 0.17 | 261 | 23.73 | 5 | 0.42 |
| Serie B | 10 | 40.0 | 30.0 | 30.0 | 53 | 5.30 | 4 | 0.40 | 282 | 31.33 | 6 | 0.60 |
| Coppa Italia | 1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 20 | 20.00 | 0 | 0.00 |
| Supercoppa Italiana | 1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 5 | 5.00 | 0 | 0.00 | 24 | 24.00 | 0 | 0.00 |
| Vriendschappelijke interlands | 1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 2 | 2.00 | 25 | 25.00 | 0 | 0.00 |
Statistieken per team
De kaarten en de overtredingen zijn die van het team zelf, de strafschoppen zijn de strafschoppen die het team kreeg.
| Team | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Como
|
3 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 9 | 3.00 | 0 | 0.00 | 53 | 17.67 | 1 | 0.33 |
Napoli
|
3 | 33.4 | 33.3 | 33.3 | 5 | 1.67 | 0 | 0.00 | 44 | 14.67 | 1 | 0.33 |
AC Milan
|
3 | 33.4 | 33.3 | 33.3 | 5 | 1.67 | 0 | 0.00 | 26 | 8.67 | 0 | 0.00 |
Juventus
|
3 | 33.4 | 33.3 | 33.3 | 1 | 0.33 | 0 | 0.00 | 31 | 10.33 | 0 | 0.00 |
Fiorentina
|
2 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 1 | 0.50 | 0 | 0.00 | 25 | 12.50 | 0 | 0.00 |
Benevento
|
2 | 50.0 | 0.0 | 50.0 | 2 | 1.00 | 1 | 0.50 | 20 | 10.00 | 0 | 0.00 |
AS Roma
|
2 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 1.00 | 1 | 0.50 | 15 | 15.00 | 0 | 0.00 |
Cagliari
|
2 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 5 | 2.50 | 0 | 0.00 | 19 | 19.00 | 1 | 0.50 |
Atalanta
|
2 | 50.0 | 0.0 | 50.0 | 3 | 1.50 | 0 | 0.00 | 20 | 10.00 | 0 | 0.00 |
Torino
|
2 | 0.0 | 50.0 | 50.0 | 1 | 0.50 | 0 | 0.00 | 14 | 7.00 | 0 | 0.00 |
Sassuolo
|
2 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 1 | 0.50 | 1 | 0.50 | 10 | 5.00 | 0 | 0.00 |
Cittadella
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 9 | 9.00 | 1 | 1.00 |
Crotone
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 19 | 19.00 | 0 | 0.00 |
Monza
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 12 | 12.00 | 0 | 0.00 |
Ternana
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 14 | 14.00 | 0 | 0.00 |
Reggina
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 5 | 5.00 | 0 | 0.00 | 10 | 10.00 | 1 | 1.00 |
Parma
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 5 | 5.00 | 0 | 0.00 | 18 | 18.00 | 0 | 0.00 |
Spal
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 5 | 5.00 | 0 | 0.00 | 16 | 16.00 | 1 | 1.00 |
Perugia
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 22 | 22.00 | 1 | 1.00 |
Ascoli
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 5 | 5.00 | 1 | 1.00 | 15 | 15.00 | 0 | 0.00 |
Cremonese
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 4 | 4.00 | 0 | 0.00 | 14 | 14.00 | 0 | 0.00 |
Bologna
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 13 | 13.00 | 0 | 0.00 |
Lecce
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 10 | 10.00 | 0 | 0.00 |
Pisa
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 21 | 21.00 | 1 | 1.00 |
Sampdoria
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 14 | 14.00 | 1 | 1.00 |
Juve Stabia
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 5 | 5.00 | 1 | 1.00 | 18 | 18.00 | 0 | 0.00 |
Bari
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 23 | 23.00 | 0 | 0.00 |
Avellino
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 21 | 21.00 | 0 | 0.00 |
Portugal
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 1 | 1.00 | 8 | 8.00 | 0 | 0.00 |
Chili
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 1 | 1.00 | 17 | 17.00 | 0 | 0.00 |
Lazio
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 13 | 13.00 | 2 | 2.00 |
Verona
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Arezzo
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 1 | 1.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Mantova
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 15 | 15.00 | 0 | 0.00 |
Palermo
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 13 | 13.00 | 0 | 0.00 |
Legende
Wed
Gefloten wedstrijden
Thuis %
Thuiswinst %
Uit %
Uitwinst %
Gelijk %
Gelijkspel %
🟨
Gele kaarten
🟥
Rode kaarten
Fout
Overtredingen
Pen
Toegekende strafschoppen
Ø
Gemiddelde per wedstrijd
Enkel afgelopen wedstrijden tellen mee, en enkel wedstrijden waarvan we de cijfers hebben.