K. Zabroda
Naam
K. Zabroda
Land
-
Gefloten wedstrijden
33
Competities
4
Gele kaarten
127
Rode kaarten
5
Overtredingen
205
Toegekende strafschoppen
3
Statistieken per competitie
| Competitie | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 33 | 33.3 | 39.4 | 27.3 | 127 | 3.85 | 5 | 0.15 | 205 | 20.50 | 3 | 0.09 |
Premier League Oekraïne
|
30 | 26.7 | 43.3 | 30.0 | 119 | 3.97 | 4 | 0.13 | 205 | 20.50 | 3 | 0.10 |
| UEFA Youth League | 1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
UEFA Champions League
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 1 | 1.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
UEFA Europa Conference League
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Statistieken per team
De kaarten en de overtredingen zijn die van het team zelf, de strafschoppen zijn de strafschoppen die het team kreeg.
| Team | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FC Kharkiv
|
8 | 37.5 | 25.0 | 37.5 | 14 | 1.75 | 2 | 0.25 | 17 | 8.50 | 1 | 0.13 |
Zorya Luhansk
|
7 | 28.6 | 42.8 | 28.6 | 17 | 2.43 | 1 | 0.14 | 35 | 11.67 | 0 | 0.00 |
Vorskla Poltava
|
5 | 40.0 | 60.0 | 0.0 | 9 | 1.80 | 0 | 0.00 | 44 | 11.00 | 0 | 0.00 |
Rukh Vynnyky
|
5 | 0.0 | 40.0 | 60.0 | 10 | 2.00 | 1 | 0.20 | 14 | 14.00 | 1 | 0.20 |
Chornomorets
|
4 | 50.0 | 25.0 | 25.0 | 6 | 1.50 | 0 | 0.00 | 10 | 10.00 | 0 | 0.00 |
Veres Rivne
|
4 | 25.0 | 50.0 | 25.0 | 13 | 3.25 | 0 | 0.00 | 19 | 9.50 | 1 | 0.25 |
Epitsentr Dunayivtsi
|
4 | 0.0 | 50.0 | 50.0 | 6 | 1.50 | 0 | 0.00 | 29 | 14.50 | 0 | 0.00 |
Shakhtar Donetsk
|
4 | 25.0 | 75.0 | 0.0 | 1 | 0.25 | 0 | 0.00 | 5 | 5.00 | 0 | 0.00 |
Kolos Kovalivka
|
3 | 66.7 | 0.0 | 33.3 | 7 | 2.33 | 0 | 0.00 | 8 | 8.00 | 0 | 0.00 |
Oleksandria
|
3 | 66.7 | 33.3 | 0.0 | 9 | 3.00 | 0 | 0.00 | 8 | 8.00 | 0 | 0.00 |
LNZ Cherkasy
|
3 | 0.0 | 66.7 | 33.3 | 6 | 2.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Hirnyk
|
3 | 0.0 | 66.7 | 33.3 | 10 | 3.33 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Karpaty
|
2 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 3 | 1.50 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Livyi Bereh
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 12 | 12.00 | 0 | 0.00 |
Inhulets'
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Polessya
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Minai
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 4 | 4.00 | 0 | 0.00 |
Dnipro-1
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Benfica U19
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Napoli U19
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Ararat-Armenia
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Riga
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 1 | 1.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Apollon Limassol
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Dila
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Legende
Wed
Gefloten wedstrijden
Thuis %
Thuiswinst %
Uit %
Uitwinst %
Gelijk %
Gelijkspel %
🟨
Gele kaarten
🟥
Rode kaarten
Fout
Overtredingen
Pen
Toegekende strafschoppen
Ø
Gemiddelde per wedstrijd
Enkel afgelopen wedstrijden tellen mee, en enkel wedstrijden waarvan we de cijfers hebben.