Jan Beneš
Naam
Jan Beneš
Land
Czechia
Gefloten wedstrijden
14
Competities
1
Gele kaarten
87
Rode kaarten
8
Overtredingen
291
Toegekende strafschoppen
2
Statistieken per competitie
| Competitie | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 14 | 42.9 | 21.4 | 35.7 | 87 | 6.21 | 8 | 0.57 | 291 | 26.45 | 2 | 0.14 |
Czech Liga
|
14 | 42.9 | 21.4 | 35.7 | 87 | 6.21 | 8 | 0.57 | 291 | 26.45 | 2 | 0.14 |
Statistieken per team
De kaarten en de overtredingen zijn die van het team zelf, de strafschoppen zijn de strafschoppen die het team kreeg.
| Team | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Plzen
|
3 | 0.0 | 33.3 | 66.7 | 11 | 3.67 | 0 | 0.00 | 30 | 15.00 | 0 | 0.00 |
Pardubice
|
3 | 0.0 | 33.3 | 66.7 | 6 | 2.00 | 2 | 0.67 | 34 | 11.33 | 0 | 0.00 |
Sparta Praha
|
3 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 8 | 2.67 | 0 | 0.00 | 25 | 8.33 | 0 | 0.00 |
Slovácko
|
3 | 33.3 | 0.0 | 66.7 | 12 | 4.00 | 3 | 1.00 | 45 | 15.00 | 0 | 0.00 |
FK Jablonec
|
3 | 66.7 | 33.3 | 0.0 | 7 | 2.33 | 1 | 0.33 | 29 | 14.50 | 2 | 0.67 |
Mlada Boleslav
|
2 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 5 | 2.50 | 1 | 0.50 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Baník Ostrava
|
2 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 11 | 5.50 | 0 | 0.00 | 28 | 14.00 | 0 | 0.00 |
Dukla Praha
|
2 | 50.0 | 0.0 | 50.0 | 7 | 3.50 | 0 | 0.00 | 26 | 13.00 | 0 | 0.00 |
Hradec Králové
|
2 | 50.0 | 0.0 | 50.0 | 9 | 4.50 | 1 | 0.50 | 28 | 14.00 | 0 | 0.00 |
Sigma Olomouc
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 10 | 10.00 | 0 | 0.00 |
Slavia Praha
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Zlin
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Slovan Liberec
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 4 | 4.00 | 0 | 0.00 | 25 | 25.00 | 0 | 0.00 |
Zbrojovka Brno
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 11 | 11.00 | 0 | 0.00 |
Legende
Wed
Gefloten wedstrijden
Thuis %
Thuiswinst %
Uit %
Uitwinst %
Gelijk %
Gelijkspel %
🟨
Gele kaarten
🟥
Rode kaarten
Fout
Overtredingen
Pen
Toegekende strafschoppen
Ø
Gemiddelde per wedstrijd
Enkel afgelopen wedstrijden tellen mee, en enkel wedstrijden waarvan we de cijfers hebben.