J. Revollo
Naam
J. Revollo
Land
-
Gefloten wedstrijden
71
Competities
1
Gele kaarten
496
Rode kaarten
45
Overtredingen
775
Toegekende strafschoppen
37
Statistieken per competitie
| Competitie | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 71 | 49.3 | 26.8 | 23.9 | 496 | 6.99 | 45 | 0.63 | 775 | 25.00 | 37 | 0.52 |
| División Profesional | 71 | 49.3 | 26.8 | 23.9 | 496 | 6.99 | 45 | 0.63 | 775 | 25.00 | 37 | 0.52 |
Statistieken per team
De kaarten en de overtredingen zijn die van het team zelf, de strafschoppen zijn de strafschoppen die het team kreeg.
| Team | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
The Strongest
|
14 | 50.0 | 35.7 | 14.3 | 54 | 3.86 | 9 | 0.64 | 54 | 10.80 | 8 | 0.57 |
Bolívar
|
12 | 33.4 | 33.3 | 33.3 | 50 | 4.17 | 5 | 0.42 | 68 | 13.60 | 2 | 0.17 |
Oriente Petrolero
|
12 | 58.4 | 33.3 | 8.3 | 37 | 3.08 | 2 | 0.17 | 66 | 16.50 | 4 | 0.33 |
Guabirá
|
11 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 34 | 3.09 | 3 | 0.27 | 37 | 9.25 | 0 | 0.00 |
Always Ready
|
10 | 40.0 | 0.0 | 60.0 | 27 | 2.70 | 2 | 0.20 | 59 | 11.80 | 1 | 0.10 |
Independiente Petrolero
|
9 | 11.1 | 44.5 | 44.4 | 35 | 3.89 | 4 | 0.44 | 49 | 12.25 | 0 | 0.00 |
Nacional Potosí
|
8 | 62.5 | 12.5 | 25.0 | 28 | 3.50 | 1 | 0.13 | 15 | 7.50 | 5 | 0.63 |
Jorge Wilstermann
|
8 | 62.5 | 12.5 | 25.0 | 33 | 4.13 | 1 | 0.13 | 25 | 12.50 | 1 | 0.13 |
Santa Cruz
|
8 | 50.0 | 37.5 | 12.5 | 24 | 3.00 | 2 | 0.25 | 55 | 13.75 | 1 | 0.13 |
Blooming
|
8 | 50.0 | 25.0 | 25.0 | 32 | 4.00 | 4 | 0.50 | 75 | 15.00 | 8 | 1.00 |
Real Tomayapo
|
8 | 37.5 | 37.5 | 25.0 | 14 | 1.75 | 1 | 0.13 | 54 | 13.50 | 2 | 0.25 |
Royal Pari
|
7 | 28.6 | 28.6 | 42.8 | 30 | 4.29 | 1 | 0.14 | 49 | 12.25 | 1 | 0.14 |
Universitario de Vinto
|
7 | 28.6 | 42.8 | 28.6 | 28 | 4.00 | 1 | 0.14 | 62 | 12.40 | 1 | 0.14 |
Aurora
|
7 | 28.6 | 28.6 | 42.8 | 19 | 2.71 | 2 | 0.29 | 62 | 12.40 | 2 | 0.29 |
Real Potosí
|
4 | 75.0 | 25.0 | 0.0 | 20 | 5.00 | 3 | 0.75 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Atlético Palmaflor
|
2 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 7 | 3.50 | 1 | 0.50 | 0 | - | 1 | 0.50 |
Club Universitario
|
2 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 10 | 5.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
San Antonio Bulo Bulo
|
2 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 7 | 3.50 | 0 | 0.00 | 18 | 18.00 | 0 | 0.00 |
Vaca Díez
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 1 | 1.00 | 7 | 7.00 | 0 | 0.00 |
Libertad
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 1 | 1.00 | 11 | 11.00 | 0 | 0.00 |
ABB
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 1 | 1.00 | 9 | 9.00 | 0 | 0.00 |
Legende
Wed
Gefloten wedstrijden
Thuis %
Thuiswinst %
Uit %
Uitwinst %
Gelijk %
Gelijkspel %
🟨
Gele kaarten
🟥
Rode kaarten
Fout
Overtredingen
Pen
Toegekende strafschoppen
Ø
Gemiddelde per wedstrijd
Enkel afgelopen wedstrijden tellen mee, en enkel wedstrijden waarvan we de cijfers hebben.