H. Hambaba
Naam
H. Hambaba
Land
-
Gefloten wedstrijden
10
Competities
4
Gele kaarten
24
Rode kaarten
3
Overtredingen
76
Toegekende strafschoppen
2
Statistieken per competitie
| Competitie | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 10 | 80.0 | 20.0 | 0.0 | 24 | 2.40 | 3 | 0.30 | 76 | 19.00 | 2 | 0.20 |
| CAF Federation Cup | 3 | 66.7 | 33.3 | 0.0 | 2 | 0.67 | 0 | 0.00 | 21 | 21.00 | 1 | 0.33 |
Afrika Cup kwalificaties
|
3 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 13 | 4.33 | 1 | 0.33 | 27 | 27.00 | 1 | 0.33 |
| WK kwalificatie Afrika | 2 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 6 | 3.00 | 1 | 0.50 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 |
| CAF Champions League | 2 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 3 | 1.50 | 1 | 0.50 | 28 | 28.00 | 0 | 0.00 |
Statistieken per team
De kaarten en de overtredingen zijn die van het team zelf, de strafschoppen zijn de strafschoppen die het team kreeg.
| Team | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Azam
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Bahardar
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Angola
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Eswatini
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Burundi
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 |
Kenya
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 |
Congo DR
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Tanzania
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Togo
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Equatoriaal-Guinea
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
SC Villa
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 1 | 1.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Ethiopia Nigd Bank
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Police
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Zamalek SC
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Stellenbosch
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 11 | 11.00 | 1 | 1.00 |
CD Lunda-Sul
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 10 | 10.00 | 0 | 0.00 |
FAR Rabat
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 14 | 14.00 | 0 | 0.00 |
JS Kabylie
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 14 | 14.00 | 0 | 0.00 |
Rwanda
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 19 | 19.00 | 1 | 1.00 |
Liberia
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 1 | 1.00 | 8 | 8.00 | 0 | 0.00 |
Legende
Wed
Gefloten wedstrijden
Thuis %
Thuiswinst %
Uit %
Uitwinst %
Gelijk %
Gelijkspel %
🟨
Gele kaarten
🟥
Rode kaarten
Fout
Overtredingen
Pen
Toegekende strafschoppen
Ø
Gemiddelde per wedstrijd
Enkel afgelopen wedstrijden tellen mee, en enkel wedstrijden waarvan we de cijfers hebben.