Giuseppe Collu
Naam
Giuseppe Collu
Land
Italy
Gefloten wedstrijden
16
Competities
2
Gele kaarten
74
Rode kaarten
2
Overtredingen
415
Toegekende strafschoppen
3
Statistieken per competitie
| Competitie | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 16 | 50.0 | 25.0 | 25.0 | 74 | 4.63 | 2 | 0.13 | 415 | 25.94 | 3 | 0.19 |
Serie A
|
11 | 45.4 | 36.4 | 18.2 | 50 | 4.55 | 1 | 0.09 | 252 | 22.91 | 3 | 0.27 |
| Serie B | 5 | 60.0 | 0.0 | 40.0 | 24 | 4.80 | 1 | 0.20 | 163 | 32.60 | 0 | 0.00 |
Statistieken per team
De kaarten en de overtredingen zijn die van het team zelf, de strafschoppen zijn de strafschoppen die het team kreeg.
| Team | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lazio
|
3 | 66.7 | 0.0 | 33.3 | 7 | 2.33 | 0 | 0.00 | 27 | 9.00 | 0 | 0.00 |
AC Milan
|
2 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 4 | 2.00 | 0 | 0.00 | 20 | 10.00 | 0 | 0.00 |
AS Roma
|
2 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 3 | 1.50 | 0 | 0.00 | 23 | 11.50 | 1 | 0.50 |
Lecce
|
2 | 0.0 | 50.0 | 50.0 | 5 | 2.50 | 0 | 0.00 | 17 | 8.50 | 0 | 0.00 |
Palermo
|
2 | 50.0 | 0.0 | 50.0 | 5 | 2.50 | 0 | 0.00 | 30 | 15.00 | 0 | 0.00 |
Cremonese
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 4 | 4.00 | 0 | 0.00 | 14 | 14.00 | 0 | 0.00 |
Pisa
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 14 | 14.00 | 0 | 0.00 |
Bologna
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 12 | 12.00 | 1 | 1.00 |
Genoa
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 5 | 5.00 | 0 | 0.00 | 15 | 15.00 | 0 | 0.00 |
Parma
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 10 | 10.00 | 1 | 1.00 |
Torino
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 12 | 12.00 | 0 | 0.00 |
Atalanta
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 4 | 4.00 | 0 | 0.00 | 10 | 10.00 | 0 | 0.00 |
Napoli
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 14 | 14.00 | 0 | 0.00 |
Udinese
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 14 | 14.00 | 0 | 0.00 |
Juventus
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 6 | 6.00 | 0 | 0.00 |
Virtus Entella
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 15 | 15.00 | 0 | 0.00 |
Sudtirol
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 3 | 3.00 | 1 | 1.00 | 14 | 14.00 | 0 | 0.00 |
Bari
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 15 | 15.00 | 0 | 0.00 |
Sampdoria
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 19 | 19.00 | 0 | 0.00 |
Reggiana
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 25 | 25.00 | 0 | 0.00 |
Fiorentina
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 14 | 14.00 | 0 | 0.00 |
Frosinone
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 21 | 21.00 | 0 | 0.00 |
Monza
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 1 | 1.00 | 9 | 9.00 | 0 | 0.00 |
Juve Stabia
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 11 | 11.00 | 0 | 0.00 |
Padova
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 4 | 4.00 | 0 | 0.00 | 22 | 22.00 | 0 | 0.00 |
Ascoli
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 12 | 12.00 | 0 | 0.00 |
Legende
Wed
Gefloten wedstrijden
Thuis %
Thuiswinst %
Uit %
Uitwinst %
Gelijk %
Gelijkspel %
🟨
Gele kaarten
🟥
Rode kaarten
Fout
Overtredingen
Pen
Toegekende strafschoppen
Ø
Gemiddelde per wedstrijd
Enkel afgelopen wedstrijden tellen mee, en enkel wedstrijden waarvan we de cijfers hebben.