Edoardo Manedo Mazzoni
Naam
Edoardo Manedo Mazzoni
Land
Italy
Gefloten wedstrijden
6
Competities
1
Gele kaarten
19
Rode kaarten
0
Overtredingen
145
Toegekende strafschoppen
0
Statistieken per competitie
| Competitie | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 6 | 50.0 | 16.7 | 33.3 | 19 | 3.17 | 0 | 0.00 | 145 | 24.17 | 0 | 0.00 |
| Serie B | 6 | 50.0 | 16.7 | 33.3 | 19 | 3.17 | 0 | 0.00 | 145 | 24.17 | 0 | 0.00 |
Statistieken per team
De kaarten en de overtredingen zijn die van het team zelf, de strafschoppen zijn de strafschoppen die het team kreeg.
| Team | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sudtirol
|
2 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 3 | 1.50 | 0 | 0.00 | 20 | 10.00 | 0 | 0.00 |
Benevento
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 11 | 11.00 | 0 | 0.00 |
Modena
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 11 | 11.00 | 0 | 0.00 |
Catanzaro
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 7 | 7.00 | 0 | 0.00 |
Cremonese
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 8 | 8.00 | 0 | 0.00 |
Virtus Entella
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 11 | 11.00 | 0 | 0.00 |
Ascoli
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 11 | 11.00 | 0 | 0.00 |
Empoli
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 17 | 17.00 | 0 | 0.00 |
Padova
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 4 | 4.00 | 0 | 0.00 | 20 | 20.00 | 0 | 0.00 |
Juve Stabia
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 14 | 14.00 | 0 | 0.00 |
Arezzo
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 15 | 15.00 | 0 | 0.00 |
Legende
Wed
Gefloten wedstrijden
Thuis %
Thuiswinst %
Uit %
Uitwinst %
Gelijk %
Gelijkspel %
🟨
Gele kaarten
🟥
Rode kaarten
Fout
Overtredingen
Pen
Toegekende strafschoppen
Ø
Gemiddelde per wedstrijd
Enkel afgelopen wedstrijden tellen mee, en enkel wedstrijden waarvan we de cijfers hebben.