Dominik Stary
Naam
Dominik Stary
Land
Czechia
Gefloten wedstrijden
19
Competities
5
Gele kaarten
64
Rode kaarten
2
Overtredingen
384
Toegekende strafschoppen
5
Statistieken per competitie
| Competitie | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 19 | 47.4 | 31.6 | 21.0 | 64 | 3.37 | 2 | 0.11 | 384 | 25.60 | 5 | 0.26 |
Czech Liga
|
15 | 33.3 | 40.0 | 26.7 | 47 | 3.13 | 2 | 0.13 | 346 | 26.62 | 5 | 0.33 |
| Vriendschappelijke interlands | 1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 4 | 4.00 | 0 | 0.00 | 25 | 25.00 | 0 | 0.00 |
UEFA Europa Conference League
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 4 | 4.00 | 0 | 0.00 | 13 | 13.00 | 0 | 0.00 |
| UEFA Youth League | 1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 5 | 5.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
UEFA Champions League
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 4 | 4.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Statistieken per team
De kaarten en de overtredingen zijn die van het team zelf, de strafschoppen zijn de strafschoppen die het team kreeg.
| Team | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Slavia Praha
|
4 | 25.0 | 25.0 | 50.0 | 8 | 2.00 | 0 | 0.00 | 52 | 13.00 | 0 | 0.00 |
Slovan Liberec
|
4 | 50.0 | 25.0 | 25.0 | 8 | 2.00 | 0 | 0.00 | 43 | 14.33 | 0 | 0.00 |
Teplice
|
3 | 33.3 | 66.7 | 0.0 | 5 | 1.67 | 1 | 0.33 | 42 | 14.00 | 0 | 0.00 |
Dukla Praha
|
2 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 3 | 1.50 | 1 | 0.50 | 29 | 14.50 | 1 | 0.50 |
Plzen
|
2 | 50.0 | 0.0 | 50.0 | 1 | 0.50 | 0 | 0.00 | 28 | 14.00 | 0 | 0.00 |
Zlin
|
2 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 3 | 1.50 | 0 | 0.00 | 27 | 13.50 | 1 | 0.50 |
Slovácko
|
2 | 50.0 | 0.0 | 50.0 | 4 | 2.00 | 0 | 0.00 | 18 | 18.00 | 0 | 0.00 |
FK Jablonec
|
2 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 1 | 0.50 | 0 | 0.00 | 21 | 10.50 | 1 | 0.50 |
Hradec Králové
|
2 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 3 | 1.50 | 0 | 0.00 | 11 | 11.00 | 0 | 0.00 |
Sigma Olomouc
|
2 | 50.0 | 0.0 | 50.0 | 4 | 2.00 | 0 | 0.00 | 16 | 8.00 | 0 | 0.00 |
Saudi-Arabië
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 10 | 10.00 | 0 | 0.00 |
Noord-Macedonië
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 15 | 15.00 | 0 | 0.00 |
Vardar Skopje
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 8 | 8.00 | 0 | 0.00 |
Lausanne
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 5 | 5.00 | 0 | 0.00 |
Mlada Boleslav
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 13 | 13.00 | 1 | 1.00 |
Bohemians 1905
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Karviná
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 17 | 17.00 | 1 | 1.00 |
Sparta Praha
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 18 | 18.00 | 0 | 0.00 |
Larne U19
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Racing Union U19
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
KI Klaksvik
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Atert Bissen
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Zbrojovka Brno
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 11 | 11.00 | 0 | 0.00 |
Legende
Wed
Gefloten wedstrijden
Thuis %
Thuiswinst %
Uit %
Uitwinst %
Gelijk %
Gelijkspel %
🟨
Gele kaarten
🟥
Rode kaarten
Fout
Overtredingen
Pen
Toegekende strafschoppen
Ø
Gemiddelde per wedstrijd
Enkel afgelopen wedstrijden tellen mee, en enkel wedstrijden waarvan we de cijfers hebben.