D. Vokoun
Naam
D. Vokoun
Land
-
Gefloten wedstrijden
18
Competities
1
Gele kaarten
74
Rode kaarten
2
Overtredingen
426
Toegekende strafschoppen
3
Statistieken per competitie
| Competitie | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 18 | 38.9 | 44.4 | 16.7 | 74 | 4.11 | 2 | 0.11 | 426 | 26.63 | 3 | 0.17 |
Czech Liga
|
18 | 38.9 | 44.4 | 16.7 | 74 | 4.11 | 2 | 0.11 | 426 | 26.63 | 3 | 0.17 |
Statistieken per team
De kaarten en de overtredingen zijn die van het team zelf, de strafschoppen zijn de strafschoppen die het team kreeg.
| Team | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Slovácko
|
4 | 0.0 | 75.0 | 25.0 | 8 | 2.00 | 0 | 0.00 | 51 | 12.75 | 0 | 0.00 |
Sigma Olomouc
|
4 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 7 | 1.75 | 0 | 0.00 | 57 | 14.25 | 0 | 0.00 |
Slovan Liberec
|
4 | 25.0 | 25.0 | 50.0 | 13 | 3.25 | 1 | 0.25 | 53 | 17.67 | 0 | 0.00 |
Pardubice
|
4 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 7 | 1.75 | 0 | 0.00 | 39 | 13.00 | 0 | 0.00 |
Karviná
|
4 | 75.0 | 25.0 | 0.0 | 7 | 1.75 | 0 | 0.00 | 52 | 13.00 | 0 | 0.00 |
Dukla Praha
|
3 | 33.4 | 33.3 | 33.3 | 7 | 2.33 | 0 | 0.00 | 38 | 12.67 | 0 | 0.00 |
Zlin
|
3 | 66.7 | 33.3 | 0.0 | 9 | 3.00 | 0 | 0.00 | 34 | 17.00 | 0 | 0.00 |
České Budějovice
|
3 | 0.0 | 66.7 | 33.3 | 5 | 1.67 | 0 | 0.00 | 39 | 13.00 | 0 | 0.00 |
FK Jablonec
|
2 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 2 | 1.00 | 0 | 0.00 | 23 | 11.50 | 0 | 0.00 |
Mlada Boleslav
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 6 | 6.00 | 1 | 1.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Sparta Praha
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 7 | 7.00 | 1 | 1.00 |
Slavia Praha
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 11 | 11.00 | 2 | 2.00 |
Teplice
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 7 | 7.00 | 0 | 0.00 |
Zbrojovka Brno
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 15 | 15.00 | 0 | 0.00 |
Legende
Wed
Gefloten wedstrijden
Thuis %
Thuiswinst %
Uit %
Uitwinst %
Gelijk %
Gelijkspel %
🟨
Gele kaarten
🟥
Rode kaarten
Fout
Overtredingen
Pen
Toegekende strafschoppen
Ø
Gemiddelde per wedstrijd
Enkel afgelopen wedstrijden tellen mee, en enkel wedstrijden waarvan we de cijfers hebben.