B. Markham-Jones
Naam
B. Markham-Jones
Land
-
Gefloten wedstrijden
119
Competities
3
Gele kaarten
449
Rode kaarten
41
Overtredingen
0
Toegekende strafschoppen
23
Statistieken per competitie
| Competitie | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 119 | 44.5 | 30.3 | 25.2 | 449 | 3.77 | 41 | 0.34 | 0 | - | 23 | 0.19 |
| Cymru Premier | 117 | 43.6 | 30.8 | 25.6 | 448 | 3.83 | 41 | 0.35 | 0 | - | 22 | 0.19 |
UEFA Champions League
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
| UEFA Youth League | 1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 1 | 1.00 |
Statistieken per team
De kaarten en de overtredingen zijn die van het team zelf, de strafschoppen zijn de strafschoppen die het team kreeg.
| Team | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Penybont
|
34 | 35.3 | 32.4 | 32.3 | 63 | 1.85 | 3 | 0.09 | 0 | - | 2 | 0.06 |
Barry Town
|
21 | 52.4 | 28.6 | 19.0 | 32 | 1.52 | 3 | 0.14 | 0 | - | 3 | 0.14 |
Haverfordwest County AFC
|
21 | 52.4 | 14.3 | 33.3 | 36 | 1.71 | 2 | 0.10 | 0 | - | 1 | 0.05 |
The New Saints
|
20 | 40.0 | 45.0 | 15.0 | 26 | 1.30 | 3 | 0.15 | 0 | - | 4 | 0.20 |
Cardiff MET
|
18 | 44.4 | 27.8 | 27.8 | 32 | 1.78 | 0 | 0.00 | 0 | - | 1 | 0.06 |
Newtown AFC
|
17 | 47.1 | 35.3 | 17.6 | 43 | 2.53 | 5 | 0.29 | 0 | - | 1 | 0.06 |
Bala Town
|
16 | 50.0 | 31.3 | 18.7 | 23 | 1.44 | 3 | 0.19 | 0 | - | 3 | 0.19 |
GAP Connah S Quay FC
|
15 | 26.7 | 33.3 | 40.0 | 24 | 1.60 | 3 | 0.20 | 0 | - | 1 | 0.07 |
Aberystwyth Town
|
15 | 46.7 | 13.3 | 40.0 | 47 | 3.13 | 6 | 0.40 | 0 | - | 2 | 0.13 |
Caernarfon Town
|
13 | 61.5 | 15.4 | 23.1 | 29 | 2.23 | 2 | 0.15 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Flint Town United
|
10 | 30.0 | 50.0 | 20.0 | 22 | 2.20 | 5 | 0.50 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Pontypridd Town
|
9 | 55.6 | 11.1 | 33.3 | 25 | 2.78 | 3 | 0.33 | 0 | - | 1 | 0.11 |
Colwyn Bay
|
7 | 28.6 | 57.1 | 14.3 | 7 | 1.00 | 1 | 0.14 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Cefn Druids AFC
|
5 | 20.0 | 40.0 | 40.0 | 17 | 3.40 | 2 | 0.40 | 0 | - | 1 | 0.20 |
Briton Ferry
|
5 | 40.0 | 40.0 | 20.0 | 7 | 1.40 | 0 | 0.00 | 0 | - | 1 | 0.20 |
Carmarthen Town
|
2 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 2 | 1.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Airbus UK
|
2 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 5 | 2.50 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
llanelli AFC
|
2 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 4 | 2.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 1 | 0.50 |
Molde
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
KuPS
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Liverpool U19
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 1 | 1.00 |
Salzburg U19
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Ammanford AFC
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Llandudno
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Legende
Wed
Gefloten wedstrijden
Thuis %
Thuiswinst %
Uit %
Uitwinst %
Gelijk %
Gelijkspel %
🟨
Gele kaarten
🟥
Rode kaarten
Fout
Overtredingen
Pen
Toegekende strafschoppen
Ø
Gemiddelde per wedstrijd
Enkel afgelopen wedstrijden tellen mee, en enkel wedstrijden waarvan we de cijfers hebben.