B. L. Salazar
Naam
B. L. Salazar
Land
-
Gefloten wedstrijden
19
Competities
3
Gele kaarten
79
Rode kaarten
5
Overtredingen
361
Toegekende strafschoppen
2
Statistieken per competitie
| Competitie | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 19 | 42.1 | 26.3 | 31.6 | 79 | 4.16 | 5 | 0.26 | 361 | 22.56 | 2 | 0.11 |
| LigaPro Serie A | 15 | 40.0 | 33.3 | 26.7 | 56 | 3.73 | 4 | 0.27 | 269 | 22.42 | 2 | 0.13 |
| Copa CONMEBOL Sudamericana | 3 | 66.7 | 0.0 | 33.3 | 16 | 5.33 | 1 | 0.33 | 68 | 22.67 | 0 | 0.00 |
| Copa CONMEBOL Libertadores | 1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 7 | 7.00 | 0 | 0.00 | 24 | 24.00 | 0 | 0.00 |
Statistieken per team
De kaarten en de overtredingen zijn die van het team zelf, de strafschoppen zijn de strafschoppen die het team kreeg.
| Team | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
LDU de Quito
|
5 | 40.0 | 60.0 | 0.0 | 11 | 2.20 | 0 | 0.00 | 43 | 14.33 | 0 | 0.00 |
Barcelona SC
|
3 | 33.3 | 0.0 | 66.7 | 5 | 1.67 | 0 | 0.00 | 26 | 13.00 | 0 | 0.00 |
Universidad Catolica
|
3 | 33.3 | 0.0 | 66.7 | 4 | 1.33 | 0 | 0.00 | 21 | 10.50 | 1 | 0.33 |
Emelec
|
3 | 66.7 | 0.0 | 33.3 | 4 | 1.33 | 2 | 0.67 | 23 | 7.67 | 0 | 0.00 |
Independiente del Valle
|
3 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 3 | 1.00 | 0 | 0.00 | 25 | 12.50 | 0 | 0.00 |
Leones del Norte
|
2 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 5 | 2.50 | 0 | 0.00 | 17 | 8.50 | 0 | 0.00 |
Aucas
|
2 | 50.0 | 0.0 | 50.0 | 6 | 3.00 | 0 | 0.00 | 29 | 14.50 | 0 | 0.00 |
Orense SC
|
2 | 50.0 | 0.0 | 50.0 | 3 | 1.50 | 0 | 0.00 | 14 | 7.00 | 0 | 0.00 |
Libertad
|
2 | 50.0 | 50.0 | 0.0 | 4 | 2.00 | 0 | 0.00 | 28 | 14.00 | 0 | 0.00 |
Real Esppor Club
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 4 | 4.00 | 0 | 0.00 | 16 | 16.00 | 0 | 0.00 |
BolÃvar
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 8 | 8.00 | 0 | 0.00 |
Juventud
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 11 | 11.00 | 0 | 0.00 |
Cienciano
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 9 | 9.00 | 0 | 0.00 |
Caracas FC
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 5 | 5.00 | 1 | 1.00 | 14 | 14.00 | 0 | 0.00 |
Independiente Petrolero
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 10 | 10.00 | 0 | 0.00 |
Deportivo Riestra
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 13 | 13.00 | 0 | 0.00 |
Atletico Torque
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 4 | 4.00 | 0 | 0.00 | 11 | 11.00 | 0 | 0.00 |
Delfin SC
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 13 | 13.00 | 0 | 0.00 |
Tecnico Universitario
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 1 | 1.00 | 6 | 6.00 | 0 | 0.00 |
Macara
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | - | 0 | 0.00 |
Mushuc Runa SC
|
1 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 11 | 11.00 | 1 | 1.00 |
Manta FC
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 5 | 5.00 | 1 | 1.00 | 13 | 13.00 | 0 | 0.00 |
Legende
Wed
Gefloten wedstrijden
Thuis %
Thuiswinst %
Uit %
Uitwinst %
Gelijk %
Gelijkspel %
🟨
Gele kaarten
🟥
Rode kaarten
Fout
Overtredingen
Pen
Toegekende strafschoppen
Ø
Gemiddelde per wedstrijd
Enkel afgelopen wedstrijden tellen mee, en enkel wedstrijden waarvan we de cijfers hebben.