Andrey Prokopov
Naam
Andrey Prokopov
Land
Russia
Gefloten wedstrijden
7
Competities
1
Gele kaarten
40
Rode kaarten
0
Overtredingen
188
Toegekende strafschoppen
3
Statistieken per competitie
| Competitie | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Totaal | 7 | 14.3 | 85.7 | 0.0 | 40 | 5.71 | 0 | 0.00 | 188 | 26.86 | 3 | 0.43 |
Premjar-Liga
|
7 | 14.3 | 85.7 | 0.0 | 40 | 5.71 | 0 | 0.00 | 188 | 26.86 | 3 | 0.43 |
Statistieken per team
De kaarten en de overtredingen zijn die van het team zelf, de strafschoppen zijn de strafschoppen die het team kreeg.
| Team | Wed | Thuis % | Uit % | Gelijk % | 🟨 | Ø 🟨 | 🟥 | Ø 🟥 | Fout | Ø Fout | Pen | Ø Pen |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Akron
|
2 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 8 | 4.00 | 0 | 0.00 | 22 | 11.00 | 0 | 0.00 |
Zenit Saint Petersburg
|
2 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 6 | 3.00 | 0 | 0.00 | 23 | 11.50 | 0 | 0.00 |
Baltika
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 4 | 4.00 | 0 | 0.00 | 16 | 16.00 | 0 | 0.00 |
Spartak Moscow
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 14 | 14.00 | 0 | 0.00 |
Krylya Sovetov
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 4 | 4.00 | 0 | 0.00 | 17 | 17.00 | 0 | 0.00 |
Rubin
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 4 | 4.00 | 0 | 0.00 | 11 | 11.00 | 0 | 0.00 |
Makhachkala
|
1 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 13 | 13.00 | 1 | 1.00 |
CSKA Moscow
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 16 | 16.00 | 1 | 1.00 |
FC Rostov
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 1 | 1.00 | 0 | 0.00 | 17 | 17.00 | 0 | 0.00 |
Dinamo Moscow
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 3 | 3.00 | 0 | 0.00 | 13 | 13.00 | 1 | 1.00 |
Fakel Voronezh
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 15 | 15.00 | 0 | 0.00 |
Lokomotiv Moscow
|
1 | 0.0 | 100.0 | 0.0 | 2 | 2.00 | 0 | 0.00 | 11 | 11.00 | 0 | 0.00 |
Legende
Wed
Gefloten wedstrijden
Thuis %
Thuiswinst %
Uit %
Uitwinst %
Gelijk %
Gelijkspel %
🟨
Gele kaarten
🟥
Rode kaarten
Fout
Overtredingen
Pen
Toegekende strafschoppen
Ø
Gemiddelde per wedstrijd
Enkel afgelopen wedstrijden tellen mee, en enkel wedstrijden waarvan we de cijfers hebben.